Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

Zázrak jménem Balzám na rty a bradavky

Zima umí být krásná. Bílý sníh, večer u svíček a huňatý svetr, do kterého se zachumláme. Ano, taková zima je krásná a ideální. Ale tak nějak se s prvním pochmurným dnem rozjede období nastydnutí a rýmy. A kromě červené rtěnky máme i červený a hlavně nepěkně podrápaný nos z neustálého smrkání. 
 
Ha! Letos už ale máme naší jedinečnou a hlavně tak skvělou kosmetiku Bloom and Blossom. Najednou nás to trklo. Vždyť my máme ten nejlepší přípravek na podrážděnou, bolavou a popraskanou kůži v kabelce. Náš Balzám na rty a bradavky od Bloom and Blossom. 
 
Je to naprosto neuvěřitelné, ale po několika týdnech neustálého smrkání ani jeden den škrábanec nebo suchá kůže kolem nosu. Naopak! Díky mazání rtů a jejich okolí tímto balzámem pomohlo zjemnit a zvlhčit rty tak krásně, že vypadají naprosto k nakousnutí, tedy.. k políbení.  
 
A když už jsme u těch léčivých účinků, musíme se podělit o další nosánek, který balzám zachránil. A to o nosánek našeho pejska Sáry, která se snažila tak moc schovat svůj poklad, že si při něm tak rozdrápala nos, že na to nešlo ani koukat. Daly jsme jí na to trochu krému a? Do druhého dne měla čumáček úplně zahojený. 
 
A jako poslední pán na holení a náš ochotný testující, byl můj tatínek. Tomu při nemoci okamžitě praskají koutky. A dlouho je léčí. Jak moc se liší prasknutý koutek od popraskaných bradavek? Moc ne. Bolí to stejně a není to nijak jednoduché je vyléčit. Ale díky použití našeho balzámu to šlo tak jednoduše a rychle. 
 
To, že krásně promastí tvářičky našich dětí je opravdu už jen třešnička na dortu. (Ale to jen pokud nemáte buď Dětský balzám nebo Zázračný balzám po ruce, které doporučujeme na tváře dětí i dospěláků!)
 
Navíc je to produkt 100% přírodní! 
 
Sečteno a podtrženo, tento přípravek si zaslouží místo v každé kabelce a budete z něj naprosto nadšené!
 
S čím vším nám tedy pomáhá?
 
  1. Proti popraskaným a bolavým bradavkám
  2. Proti popraskaným a suchým rtům (o tom by mohly povídat kolegyně z Festivalu Mini, které se k nám chodily mazat :) 
  3. Léčí suchou kůži kolem nosu v období rýmy
  4. Lečí prasklý koutek
  5. Díky svému 100% přírodnímu složení je vhodný pro malé, velké, lidské i zvířecí čumáčky
  6. Záchrana do větrného a studeného počasí, když u sebe nemáte náš skvělý Zázračný balzám
 
Nezapomeňte si ho přibalit do tašky do porodnice! 
Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace