Jak nakupovat

Vrácení

Pokud nejste se zbožím, které jste obdrželi spokojeni, můžete ho do 14 dnů od převzetí balíčku vrátit. Pro vrácení zboží lze využít vzorový formulář „Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy“, který tvoří přílohu obchodních podmínek.

Odstoupení od kupní smlouvy, vrácené zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 - Vokovice

 

Osobní vrácení zboží není možné. Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracím do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (platí to například pro krémy, sprchové gely, oleje a jinou kosmetiku). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musíme poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

Reklamace

Pokud jste zjistili, že se zbožím není něco v pořádku, dejte nám to prosím vědět e-mailem na info@madeformoms.cz. Zároveň zašlete reklamované zboží včetně dokladu o koupi (faktury) a důvodu reklamace doporučeně, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 - Vokovice


Jakmile zboží obdržím, zašleme Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažíme se ale vše řešit co nejdříve.

Pokud nebude možné zboží vyměnit, vrátíme Vám peníze na Váš bankovní účet včetně poštovného, které jste zaplatili za zaslání balíčku zpět ke mně, a to ve výši 64 Kč.

 

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace