Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 3 500 Kč Zásilkovna kurýr, ČP, PPL a zásilky na Slovensko.

Tajinebanane Klobouček

Tento klobouk má unisex design, který se hodí všem malým průzkumníkům. Spadá do limitované kolekce a jeho velkou výhodou je oboustranné využití. Z jedné strany béžový a z druhé strany potisk písmem Tribu. Klobouček má celoplošný potisk s příhodným názvem kolekce TRIBU, což v překladu znamená kmen. My, naše děti, naše rodina, naše přátele jsme unikátní kmen.

Detaily:

Klobouk lze nosit inside out, tedy z obou stran.

Z jedné je potisk, z druhé je v béžovém provedení.

Varianta:
Dostupnost Skladem
810 Kč
Tajinebanane Klobouček

Vyrobeno 35% bavlny a 65% polyesteru s certifikátem Oeko-Tex.

~ 100% lehké bavlněné plátno

~ dostupné ve dvou velikostech

~ doporučujeme praní naruby na 30°

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Tajinebanane založila krátce po třetím porodu Ali z francouzského La Rochelle. Porod byl veden císařským řezem, navíc krátce před i po porodu byla na dalších operacích, takže ji trápily nepěkné jizvy na břiše. Po návratu z porodnice stála před svou skříní a trápilo ji každodenní dilema většiny žen.

"Co si vezmu na sebe?? Navíc, když kojím a nechci světu ukazovat břicho plné jizev?"

Nabídka nepěkných, běžně dostupných kojících triček ji neuspokojovala. Chtěla něco designového, ale zároveň praktického.

"Proč si teda nenavrhneš vlastní trička?", zeptal se její manžel? 

A tak se stalo! Ali navrhla první designy, našla malou továrnu v Portugalsku, navíc s vedoucí ženou, která byla těhotná. Nemohla si vybrat lépe. I když se plánovala vrátit do práce, už se tak nestalo. Designu a výrobě triček se nyní věnuje i se svým bratrem a samozřejmě s pomocí svých krásných 3 dětí. 

Všechna trička jsou navrhována ve francouzském La Rochelle, vyráběna v Portugalsku. Na návrzích spolupracuje Ali s různými umělci a za každým návrhem stojí několikahodinová ruční kresba. 

Stejně jako Made for Moms, i Ali věnuje část svých příjmů na dobrou věc. V lednu 2019 věnovala 1000 EUR organizaci na pomoc dětem s rakovinou.