Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tajinebanane Plakát À la vie, à la mère

 

À la vie, à la mère. Na život, na matku.

Volání z hloubi vašeho srdce. Přichází jedním dechem od první hodiny.
À la vie, à la mère je ódou na nesmírnost citů, na bouřlivost cesty. Těm, do kterých se vrháme po hlavě a vydáváme se na cestu, jakmile si dovolíme snít o cestě rodičovství.

Zavřete oči a nechte se unášet...

Dostupnost Skladem
790 Kč –30 % 553 Kč
Tajinebanane Plakát À la vie, à la mère
Tajinebanane Plakát À la vie, à la mère_1
Akce
790 Kč –30 %

Plakát ve formátu A3 - 29,7 x 42 cm.
Vytištěno na recyklovaném kartonu - 300g.

Vytiskla společnost Mersea People.
Tištěno v Německu, prodává se bez rámu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Tajinebanane založila krátce po třetím porodu Ali z francouzského La Rochelle. Porod byl veden císařským řezem, navíc krátce před i po porodu byla na dalších operacích, takže ji trápily nepěkné jizvy na břiše. Po návratu z porodnice stála před svou skříní a trápilo ji každodenní dilema většiny žen.

"Co si vezmu na sebe?? Navíc, když kojím a nechci světu ukazovat břicho plné jizev?"

Nabídka nepěkných, běžně dostupných kojících triček ji neuspokojovala. Chtěla něco designového, ale zároveň praktického.

"Proč si teda nenavrhneš vlastní trička?", zeptal se její manžel? 

A tak se stalo! Ali navrhla první designy, našla malou továrnu v Portugalsku, navíc s vedoucí ženou, která byla těhotná. Nemohla si vybrat lépe. I když se plánovala vrátit do práce, už se tak nestalo. Designu a výrobě triček se nyní věnuje i se svým bratrem a samozřejmě s pomocí svých krásných 3 dětí. 

Všechna trička jsou navrhována ve francouzském La Rochelle, vyráběna v Portugalsku. Na návrzích spolupracuje Ali s různými umělci a za každým návrhem stojí několikahodinová ruční kresba. 

Stejně jako Made for Moms, i Ali věnuje část svých příjmů na dobrou věc. V lednu 2019 věnovala 1000 EUR organizaci na pomoc dětem s rakovinou.