Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

TRIBU

Existují určité kmeny, o kterých sníme, ty, které ožívají pod naší vlastní střechou a ty, ke kterým se postupem času připojíme. Jsou ty, které jsme našli díky lásce a odhodlání, a ty, které někdy necháváme za sebou.

Kmen je identita, která přesahuje věk, pohlaví a původ.

5 písmen, která hovoří především o sjednocení, jako prsty našich rukou, které si navzájem podáváme. Má formu rodiny, komunity, skupiny přátel nebo souboru vášnivých lidí. Je to stav mysli, solidarita, způsob, jak se otevřít ostatním, řvát ve smečce nebo vibrovat jeden na jednoho.

Kolekce TRIBU, francouzské slovo pro kmen, je poctou tomuto způsobu bytí ve světě, s nomádským duchem a věrným srdcem. Kolekce navržená pro rodiny dneška a zítřka rodinou stejnou jako ta vaše.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace