Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 3 500 Kč Zásilkovna kurýr, ČP, PPL a zásilky na Slovensko.

Bloque. Dětské hlášky

Zapište si všechny ty skvělé a legrační hlášky, které vaše děti říkají. Vytvoříte si tak unikátní sbírku, která vás zahřeje u srdce, kdykoliv si ji otevřete.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
389 Kč

Malá knížka s velkými moudry uvnitř. Slůvka radosti, co vyléčí někdy pošmourný svět. Zápisník Dětské hlášky je určen sběratelům myšlenek malých hlaviček.

Tato sbírka se téměř jistě stane vašim rodinným stříbrem. V hlavní roli vaše děti jako autoři a vy coby oddaní redaktoři. Bez cenzury a zásahu jazykových korektorů.

Když se naše čtyřletá Mia jednoho rána vytasila s hláškou: „Tati, já tě posekám jako latinu,“ káceli jsme se smíchy ještě dlouhé hodiny poté. Bylo by škoda na tuto perlu časem zapomenout.

Dětské hlášky jsou pro všechny, kteří nechtějí zapomenout perly svých dětí.

"Bloque. je naše srdcovka. Líbí se nám, že je to česká značka s příběhem a jejich produkty jsme si skutečně zamilovali. Poctivě sbíráme ty nejlepší vtípky našich dětí do deníčku Dětské hlášky, a že o zábavu nebude jednou nouze je jisté už teď. " LucieTheHubs, bloggerka

  • uchová hlášky jedináčků i sourozenců
  • kvalitní pevná obálka, látková záložka, knižní vazba
  • 3 barevné varianty
  • 96 stran
  • formát A6 (111 x 156 mm)
  • v českém jazyce
  • navrženo a vyrobeno v České republice
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 23.10.2020
spokojenost, nápaditost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zachyťte svůj příběh stylově!

My v BLOQUE. věříme, že vaše vzpomínky si zaslouží to nejhezčí balení.
Navržené a vyrobené s láskou v České republice, s důrazem na kvalitu a preciznost místních tiskáren.
Od roku 2017 tvoříme ojedinělé papírenské výrobky s jednoduchým designem, které inspirují k zachycování vzpomínek, zážitků a myšlenek.
Opravdově. Na papír.  A pravidelně přicházíme s novými netradičními produkty, mezi kterými si vyberou i ti nejzarytější odpůrci papíru.
 
Přejeme hezké psaní!
Tým Bloque.