Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Little Big Lab Pure Punk Sprej na nohy

Zaveďte své nohy do ráje

“Větší hit než boty šité na míru.” Christian Louboutin

Sprej na nohy a do bot.

Není nic příjemnějšího, než se bosý proběhnout po louce v ranní rose. Nebo se po celém dni vyzout z uzavřených bot. To nebude žádný problém. Nohy ošetřené sprejem PurePunk budou sexy, vyživené, zdravé a chráněné před infekcemi . A spokojená chodidla vás dovedou, kamkoli si budete přát. 

Obsah 50 ml

Dostupnost Skladem
250 Kč
Little Big Lab Pure Punk Sprej na nohy
Little Big Lab Pure Punk Sprej na nohy 1
Novinka

Vlastnosti:

  • Šalvěj. 
  • Kaštan. 
  • Hřebíček.
  • Maximálně účinný. 
  • Proti bakteriím a plísním. 
  • Proti zápachu. 
  • Bezpečí, pohodlí, prevence. 
  • Dlouhotrvající šarmantní vůně.  
  • A mnohem víc…

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme český startup LITTLE BIG LAB.

“Do small things with great love.”
– St. Mother Teresa

Štěstí se skládá z drobných radostí. Polibek, podání ruky, vůně, kterou po sobě zanechá milovaná osoba, pocit domova.

V Little Big Lab vytváříme kosmetické maličkosti, které z běžného dne dělají sváteční.

Ne, nejsme všechny matky, ani svaté, ale rády se těšíme z maličkostí a děláme druhým lidem radost. Také milujeme cestování, poznávání světa všemi smysly a chceme se obklopovat hezkými věcmi. Nápad na náš první produkt vznikl v roce 2013 právě na cestách. Touha dotýkat se všeho nového, ale zároveň zůstat chráněný a s příjemným pocitem čistoty, nás přivedla na myšlenku vyvinout vlastní kosmetiku s dezinfekčními účinky, která by splňovala naše představy. Spojili jsme se s předními českými vývojáři z farmaceutického průmyslu a zadali jim nelehký úkol: vytvořit dezinfekci, která spolehlivě zahubí většinu virů a bakterií, ale o naše ruce bude pečovat jako v bavlnce, nebude lepit, pálit, vysušovat kůži, zanechávat nepříjemnou vůni. Zkrátka jsme po nich chtěli malý velký zázrak. Výsledkem jsou naše spreje PalmaPure. Účinné, voňavé, certifikované. 

A pak začaly přicházet další nápady, vždy inspirované našimi konkrétními potřebami a přáními našich zákazníků a zákaznic. Za každým z našich produktů je dlouhá cesta, vývoj, hledání a osobní nasazení.. Za všemi z nich si stojíme a věříme, že si je zamilujete i vy.

Jsme Little big lab – laboratoř na malé zázraky.