Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Little Big Lab Pure Punk Sprej na nohy

Zaveďte své nohy do ráje

“Větší hit než boty šité na míru.” Christian Louboutin

Sprej na nohy a do bot.

Není nic příjemnějšího, než se bosý proběhnout po louce v ranní rose. Nebo se po celém dni vyzout z uzavřených bot. To nebude žádný problém. Nohy ošetřené sprejem PurePunk budou sexy, vyživené, zdravé a chráněné před infekcemi . A spokojená chodidla vás dovedou, kamkoli si budete přát. 

Obsah 50 ml

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
250 Kč
Little Big Lab Pure Punk Sprej na nohy
letni vyprodej

Vlastnosti:

  • Šalvěj. 
  • Kaštan. 
  • Hřebíček.
  • Maximálně účinný. 
  • Proti bakteriím a plísním. 
  • Proti zápachu. 
  • Bezpečí, pohodlí, prevence. 
  • Dlouhotrvající šarmantní vůně.  
  • A mnohem víc…

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme český startup LITTLE BIG LAB.

“Do small things with great love.”
– St. Mother Teresa

Štěstí se skládá z drobných radostí. Polibek, podání ruky, vůně, kterou po sobě zanechá milovaná osoba, pocit domova.

V Little Big Lab vytváříme kosmetické maličkosti, které z běžného dne dělají sváteční.

Ne, nejsme všechny matky, ani svaté, ale rády se těšíme z maličkostí a děláme druhým lidem radost. Také milujeme cestování, poznávání světa všemi smysly a chceme se obklopovat hezkými věcmi. Nápad na náš první produkt vznikl v roce 2013 právě na cestách. Touha dotýkat se všeho nového, ale zároveň zůstat chráněný a s příjemným pocitem čistoty, nás přivedla na myšlenku vyvinout vlastní kosmetiku s dezinfekčními účinky, která by splňovala naše představy. Spojili jsme se s předními českými vývojáři z farmaceutického průmyslu a zadali jim nelehký úkol: vytvořit dezinfekci, která spolehlivě zahubí většinu virů a bakterií, ale o naše ruce bude pečovat jako v bavlnce, nebude lepit, pálit, vysušovat kůži, zanechávat nepříjemnou vůni. Zkrátka jsme po nich chtěli malý velký zázrak. Výsledkem jsou naše spreje PalmaPure. Účinné, voňavé, certifikované. 

A pak začaly přicházet další nápady, vždy inspirované našimi konkrétními potřebami a přáními našich zákazníků a zákaznic. Za každým z našich produktů je dlouhá cesta, vývoj, hledání a osobní nasazení.. Za všemi z nich si stojíme a věříme, že si je zamilujete i vy.

Jsme Little big lab – laboratoř na malé zázraky.