Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Věrnostní program

Velice si vážíme a máme radost z každého vašeho nákupu. Abychom vám tuto radost alespoň trochu vrátily zpět, připravily jsme pro vás nový věrnostní program.

Vám, kteří jste zaregistrováni v našem e-shopu, se načítá hodnota všech nákupů s DPH za posledních 12 měsíců. Dle této kumulované hodnoty se vám nyní bude počítat sleva na všechny vaše budoucí objednávky. Hodnota nákupů pro výpočet slevy se počítá i z historických nákupů, pokud byly vytvořeny přes registrovaný účet. 

Nezapomeňte se tedy při svých nákupech přihlašovat ke svému účtu, aby vám byla sleva správně přiřazena.

A jaké slevy jsme si pro vás připravily? 

Částka (kumulativně za posledních 12 měsíců)
Sleva na další nákup
10 000 Kč
5%
20 000 Kč
10%
30 000 Kč
15%
50 000 Kč
20%

 

Věrnostní sleva může být navýšena o případné další akční slevy, nikdy ale nepřesáhne hodnotu 20%. Pokud je tedy vaše věrnostní sleva 10%, u produktu je akční sleva 10%, výsledná sleva v košíku bude činit 20%. Pokud je ale u produktu akční sleva 30%, vaše věrnostní sleva se už nenačte.

Kde najdu hodnotu své aktuální věrnostní slevy?

Pro aktuální hodnota vaší věrnostní slevy se přihlaste ke svému účtu a podívejte se do sekce Můj účet - Moje slevy. Hned na 2. řádku je uvedena hodnota vaší Věrnostní slevy.

Děkujeme! 

Vaše Monika a Markéta