Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

kotoloč

kotoloč_1_1

České hračky pro uvědomělé rodiče

Kotoloč vznikl pro všechny uvědomělé rodiče a minimalisty, kteří si rádi pečlivě vybírají, čím se budou obklopovat a nechtějí slevit ze svého životního stylu a hezkého bydlení, ani když jim do života vstoupí miminko. Upřednostňují kvalitu a (stejně jako já) věří, že i hračky pro nejmenší mohou vydržet déle než jednu sezónu, že udržitelnost není otázkou módy, ale zdravého rozumu a hravost nemusí znamenat kýč.

Vyrobené šetrně a zodpovědně

Baví mě svoboda, s níž můžu Kotoloč tvořit. Od výběru českých a evropských materiálů bez kompromisu mezi cenou a kvalitou přes postup výroby až po balení, než se vydá na cestu k vám. Lokálně, šetrně a se vší zodpovědností v každém kroku výroby, od první bukové třísky až po poslední bavlněný uzlík.

Od šikovných lokálních řemeslníků

Koupí hraček Kotoloč totiž podporujete nejen českou hračku a mě jako nezávislého autora, ale i lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podílí. Truhlář, švadleny z chráněných dílen nebo i výrobce tkalounů mohou díky vám dál pokračovat ve smysluplné práci, ohleduplné k lidským a přírodním zdrojům.

Cena

8902690
18902690
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
kotoloč Dětská hrazdička ze dřeva_1
890 Kč

Dřevěná hrazdička certifikovaná pro děti už od...

KOTOLOC_1
kotoloč Kolotoč nad postýlku s husičkami_1
2 690 Kč

Kolotoč nad postýlku z přírodních materiálů s...

KOTOLOC_4
kotoloč Sada hraček na hrazdičku s chrastícím medvědem_1
990 Kč

Sada pěti ručně šitých a dřevěných hraček na dětskou...

KOTOLOC_2
kotoloč Sada hraček na hrazdičku s chrastícím zajíčkem_1
990 Kč

Sada pěti ručně vyrobených závěsných hraček na...

KOTOLOC_3

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem