Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Akros

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma se skvělým lidským a profesionálním týmem. Již 30 let navrhujeme a vyrábíme vzdělávací pomůcky s vysokou vzdělávací hodnotou.

Jsme přítomni ve více než 50 zemích prostřednictvím katalogů předních distributorů školních pomůcek ve vzdělávacím sektoru, kterým bychom rádi poděkovali za jejich důvěru v naše výrobky po celá ta léta.

Naše nápady se rodí na základě setkání, která pravidelně pořádáme s pedagogickými pracovníky a odborníky: psychology, pedagogy, logopedy a experty na vzdělávání. Na těchto pilířích naše nápady rostou a zrají. Na konci tohoto procesu se nám daří vytvářet hry a materiály, které poskytují řešení a pomáhají integrálnímu rozvoji lidí.

Naše hry jsou určeny k uspokojení široké škály potřeb. Od pomoci našim dětem získat určitý stupeň samostatnosti a komunikace až po přispění k rozvoji kreativních, zodpovědných, zvídavých a kritických lidí. Naším cílem je dát vám k dispozici nástroje, které vám tento úkol usnadní. Naším největším snem je toho dosáhnout!

 

Cena

647648
1647648
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
AKROS Objevujte krásy všech kontinentů světa didaktická hra 1
647 Kč

Cestujte po kontinentech a...

4127

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem