Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Veškeré zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zásilky vrátit. K oznámení odstoupení můžete použít vzorový formulář pro oznámení o odstoupení od smlouvy, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 6 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy).

Vrácené zboží, Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 

Či přes Zásilkovnu (preferujeme):
Stačí si nainstalovat aplikaci Zásilkovny a vybrat službu Odeslat zásilku za 79 Kč:
Jméno: Monika Rummler
Telefonní číslo: 724 127 271
Pobočka Zásilkovny:VM DEPO, Praha 6, Ruzyně, U Silnice 949/11
 

!Zároveň nám prosím dejte vědět na info@madeformoms.cz včetně sledovacího čísla zásilky!
Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (platí to například pro krémy, sprchové gely, oleje a jinou kosmetiku). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Vracené kousky oblečení musí být v původním stavu, tzn. bez známek používání (oblečení nesmí být poškozené, nošené, vyprané, od make-upu, nebo od parfému), se všemi visačkami a originálními obaly, aby mohly udělat radost někomu jinému. Pokud tomu tak není, už je nemůžeme přijmout.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musíme poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

 

Reklamace

Pokud je cokoliv v nepořádku, dejte nám prosím vědět na e-mail info@madeformoms.cz, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

K oznámení reklamace můžete použít vzorový formulář pro uplatnění reklamace, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 8 můžete dočíst podrobné informace týkající se práva z vadného plnění).

Formulář pro uplatnění reklamace, reklamované zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 

!Zároveň nám prosím dejte vědět na info@madeformoms.cz včetně sledovacího čísla zásilky! 

Jakmile zboží obdržíme, zašleme Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažíme se ale vše řešit co nejdříve.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení