Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Veškeré zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zásilky vrátit. K oznámení odstoupení můžete použít vzorový formulář pro oznámení o odstoupení od smlouvy, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 6 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy).

Vrácené zboží, Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 - Vokovice


Osobní vrácení zboží není možné. Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (platí to například pro krémy, sprchové gely, oleje a jinou kosmetiku). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musíme poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

Reklamace

Pokud je cokoliv v nepořádku, dejte nám prosím vědět na e-mail info@madeformoms.cz, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

K oznámení reklamace můžete použít vzorový formulář pro uplatnění reklamace, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 8 můžete dočíst podrobné informace týkající se práva z vadného plnění).

Formulář pro uplatnění reklamace, reklamované zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00, Praha 6 – Vokovice

 

Jakmile zboží obdržíme, zašleme Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažíme se ale vše řešit co nejdříve.

 

 

 

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace