Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Veškeré zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zásilky vrátit. K oznámení odstoupení můžete použít vzorový formulář pro oznámení o odstoupení od smlouvy, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 6 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy).

Vrácené zboží, Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, přes Zásilkovnu:

Stačí si nainstalovat aplikaci Zásilkovny a vybrat službu Odeslat zásilku za 79 Kč:
Jméno: Monika Rummler
Telefonní číslo: 724 127 271
Pobočka Zásilkovny: Radonice, Ligasova 29 - Chytré Hračky.
 
či Českou poštou:
DuoM s.r.o.
Monika Rummler
Půlkruhová 813/34
160 00 Praha 6  
 

!Zároveň nám prosím dejte vědět na info@madeformoms.cz včetně sledovacího čísla zásilky!
Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (platí to například pro krémy, sprchové gely, oleje a jinou kosmetiku). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Vracené kousky oblečení musí být v původním stavu, tzn. bez známek používání (oblečení nesmí být poškozené, nošené, vyprané, od make-upu, nebo od parfému), se všemi visačkami a originálními obaly, aby mohly udělat radost někomu jinému. Pokud tomu tak není, už je nemůžeme přijmout.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musíme poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

 

Reklamace

Pokud je cokoliv v nepořádku, dejte nám prosím vědět na e-mail info@madeformoms.cz, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

K oznámení reklamace můžete použít vzorový formulář pro uplatnění reklamace, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 8 můžete dočíst podrobné informace týkající se práva z vadného plnění).

Formulář pro uplatnění reklamace, reklamované zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

DuoM s.r.o.

Monika Rummler

Půlkruhová 813/34

160 00 Praha 6 

!Zároveň nám prosím dejte vědět na info@madeformoms.cz včetně sledovacího čísla zásilky! 

Jakmile zboží obdržíme, zašleme Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažíme se ale vše řešit co nejdříve.