Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

NüRoo

Webová stránka značky: NüRoo
 

My v NuRoo,

věříme v důležitost 4. trimestru a instinktivní potřebu, abyste byli vy a vaše dítě v blízkém kontaktu. Věříme v sílu doteku, ten ozdravuje, uklidňuje, pečuje a rozvíjí Vás i Vaše dítě.

Věříme, že na detailech záleží. To, co se dotkne pokožky vašeho dítěte má sílu, aby se cítily bezpečně a jistě, ve světě, který je pro ně tak nový. Naše jedinečná tkanina byla vyvinuta a vytvořena tak, aby byla neuvěřitelně jemná na dotek, držíc vaše dítě s jemnou něžností, přesně tak, jak to děláte i vy.

Věříme, že rodičovství je jedním z nejúžasnějších dobrodružství, ale i pěkně náročná jízda. Není pochyb, že to chce pořádnou dávku energie vychovat z malého tvorečka dospělého člověka. Vytvořili jsme proto produkty, které tuto divokou jízdu trochu zpříjemní vám i vaší rodině. Jsme zde proto, abychom podpořili vaši jízdu životem, byli na vaší straně a byli součástí vašeho kmene.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace