Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

WeKind

Webová stránka značky: WeKind

Naše cesta začala v roce 2017, krátce po narození mého prvního dítěte Nica.

Během těhotenství jsem toužila po jistotě, že produkty, které používám na své tělo, zohledňují mé specifické potřeby těhotné ženy.

Hledala jsem péči, která by byla nejen šetrná, ale také čistá a bezpečná pro mé dítě. Nikde jsem takové výrobky nenašla, a tak jsem se ponořila do světa esenciálních olejů, jemných rostlinných aktivních látek a esencí, a po více než třech letech výzkumu se zrodila naše značka.

V průběhu našeho dalšího vývoje jsme si uvědomili, že ačkoli těhotné ženy potřebují zvláštní pozornost a zaslouží si ji, laskavost by neměla být vyhrazena pouze pro tato životní období.

Všechny ženy v každém životním období si zaslouží výrobky, které jsou WomanKind: a jsou vyrobeny s láskou. Všechny si zasloužíme být opečovávány, ať už jsme matky, procházíme menopauzou nebo prostě chceme, aby naše tělo a mysl byly vyživovány viditelně účinnými složkami a luxusními vůněmi, které nám zvednou náladu.

Jak se značka úžasně rozrůstala, přerodili jsme se ve WeKind; konzultovala jsem vše často s přední gynekoložkou a porodní asistentkou, abychom vytvořili vědecky podloženou řadu (peri)menopauzálních a předepsaných produktů, které přinášejí klid v každé fázi ženství.

Mým záměrem vždy bylo věnovat ženám laskavost, kterou si zaslouží, a věřím, že se mi to podařilo. Doufám, že když si WeKind přinesete do svého domova, zanechá ve vás pocit hýčkání a ochrany, přesně jak jsem zamýšlela.

Kelly Simpkin-Clarke - matka a zakladatelka WeKind

Cena

12901291
112901291
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
WeKind Silikonová náplast na jizvy
Tip
1 290 Kč

Silikonové náplasti na keloidní a hypertrofické...

3916

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem