Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 3 500 Kč Zásilkovna kurýr, ČP, PPL a zásilky na Slovensko.

O nás

Dobrý den a vítejte na našich stránkách, 

Dovolte se nám představit, jmenujeme se Markéta a Monika, jsme dvě nerozlučné kamarádky, milující maminky a nyní i obchodní partnerky. Kromě péče o naše nejmilejší se ve volném čase oddáváme slastem jako je móda, kosmetika, sport či zdravá výživa. A právě v tento moment, kdy nejsme pouze maminky, se zrodil náš nápad. 

Na mateřské dovolené jsme si nemohly nevšimnout toho, jak mnoho přátel z okolí obdarovává nastávající maminky. Všude kolem nás se diskutovalo jen o plenkových dortech, hračkách či oblečení pro miminko. Ve většině případů se nemyslelo na maminku, na ženu, kterou stále je a kterou i nadále zůstane. A to nás velmi mrzí!

Proto jsme se rozhodly udělat ostatním ženám radost a přesně takový balíček, který bude plný krásných produktů pro maminky, pro úžasné ženy, kterými jsou, připravit. Věříme, že každá žena si zaslouží být rozmazlována, hlavně ta, která o svou rodinu pečuje 24/7/365.  

Postupem času se k dárkovým sadám přidal prodej a distribuce kvalitní přírodní péče pro těhotné, maminky a ženy obecně. V tuto chvíli jsme oficiální distributor značek Bloom and BlossomKokoso BabyTajinebananeLIP Intimate Care , NuRoo a Lola Lykke pro Českou a Slovenskou republiku. 

Jelikož chceme alespoň trochu přispět, aby byl tento svět lepší, začaly jsme spolupracovat s rodinou neziskovou organizací Splněné dětské přání a část zisku půjde na nemocné a handikepované děti.

Vaše Monika a Markéta
 
Made for Moms