Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

O nás

Dobrý den a vítejte na našich stránkách, 
 
Dovolte se nám představit, jmenujeme se Markéta a Monika, jsme dvě nerozlučné kamarádky, milující maminky a nyní i obchodní partnerky. Kromě péče o naše nejmilejší se ve volném čase oddáváme slastem jako je móda, kosmetika, sport či zdravá výživa. A právě v tento moment, kdy nejsme pouze maminky, se zrodil náš nápad.
 
Na mateřské dovolené jsme si nemohly nevšimnout toho, jak mnoho přátel z okolí obdarovává nastávající maminky, všude kolem nás se diskutovalo jen o plenkových dortech, hračkách či oblečení pro miminko. Ve většině případů se nemyslelo na maminku, na ženu, kterou stále je a kterou i nadále zůstane. A to nás velmi mrzí!
 
Proto jsme se rozhodly udělat ostatním ženám radost a přesně takový balíček, který bude plný krásných produktů pro maminky, pro úžasné ženy, kterými jsou, připravit. Věříme, že každá žena si zaslouží být rozmazlována, hlavně ta, která o svou rodinu pečuje 24/7/365. Součástí jsou i produkty, které jsme navrhly, jako je designový náramek či termoska na nápoj
 
Jelikož chceme alespoň trochu přispět, aby byl tento svět lepší, začaly jsme spolupracovat se známou charitativní organizací a část zisku půjde na nemocné a handikepované děti.
 
M&M
 
Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace