Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Whoop·de·doo Venušiny kuličky Kuličky Noir Heavy

Venušiny kuličky pro intenzivní posílení pánevního dna a poševního svalstva. Pro silný orgasmus, který budete chtít zažívat znovu a znovu. Nejtěžší edice Whoop·de·doo Venušiných kuliček kombinuje jednu vibrační kuličku a jednu velmi těžkou statickou kuličku, která je při zavedení u poševního vstupu a nutí ženu více zatínat. Váha 102 g.

Dostupnost Skladem
2 690 Kč
Whoop·de·doo Venušiny kuličky Kuličky Noir Heavy
Whoop·de·doo Venušiny kuličky Kuličky Noir Heavy 1
Novinka

Pro koho jsou kuličky Classic vhodné?

  • Pro ženy, které už mají zkušenosti s lehčími kuličkami a touží po dokonale posílené oblasti pánevního dna a vaginálního svalstva.
  • Pro ženy, které chtějí objevit další rozměr vlastní intimity, prožít jí naplno včetně orgasmu.
  • Pro muže, kteří chtějí udělat radost své partnerce krásnou a funkční intimní pomůckou, která přinese potěšení oběma.

Jak Venušiny kuličky fungují?

Venušiny kuličky fungují na staletími ověřeném principu „kuliček v kuličkách“. Zavádějí se do pochvy, kde se i při malém pohybu, například při chůzi, dají vnitřní kuličky do pohybu a způsobují vibrace. Ty jemně masírují poševní stěnu a prokrvují ji. Současně vás nutí samovolně stahovat vaginální svaly a udržovat kuličky v sobě. Tím dochází ke střídavé aktivaci a uvolnění celé oblasti neboli posílení pánevního svalstva. 

Jak kuličky používat? 

Kuličky doporučujeme nosit alespoň dvakrát týdně po dobu 2–3 hodin. K jejich pohybu je třeba i pohyb váš. Vzít si je můžete na procházku, lekci jógy nebo při tanci. Čím více se pohybujete, tím jsou intenzivnější vibrace, které mohou přivodit i orgasmus.
S Venušinými kuličkami začínejte pozvolna, nejprve doma na kratší čas. Zejména po porodu či gynekologickém zákroku si dopřejte dostatek prostoru, aby si tělo na kuličky zvyklo. Důležité je uvědomit si svaly pánevního dna a postupně se je pomocí kuliček učit aktivovat a uvolňovat. 

Jak se o venušiny kuličky starat?

Venušiny kuličky Whoop·de·doo jsou kompletně zalité do lékařského silikonu, který není porézní a tedy je 100% hygienický. Péče o ně je velice snadná. Stačí je před i po použití omýt teplou vodou, intimním mýdlem nebo je sterilizovat krátkým vyvařením ve vodě.
Pro dokonalou očistu použijte čisticí sprej na intimní pomůcky Whoop·de·doo. Pak stačí opět opláchnout vodou.

Za jak dlouho přijde změna?

Při pravidelném nošení 2-3 hodiny 3x do týdně ucítíte změnu již po čtyřech týdnech.

Produkt byl konzultován a navržen ve spolupráci s gynekoložkou MUDr. Petrou Vrzáčkovou.
Produkt získal ocenění na Erotickém veletrhu EROFEST jako nejlepší erotická hračka roku 2015.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dopřejte si skutečně kvalitní produkty od známé české produktové designérky Anny Marešové. Světově oceňovanou značku Whoop·de·doo založila před osmi lety. Filozofií této ryze české niche značky je čistota formy, funkčnost a preciznost provedení. Všechny produkty mají sametový povrch bez viditelných svárů a zbytečných výčnělků, jsou tak zcela bezpečné a hygienické a velmi diskrétní. Vývoj i jejich výroba probíhá v České republice, silikon pochází z Německa, textilie ze Švýcarska.


Autorka o produktech: „Chtěla jsem vytvořit design, který bude čistý, elegantní a funkční. Když jej uvidíte, nebudete se vůbec stydět. Naopak. Budete mít chuť jej ihned vyzkoušet. A pak znovu a znovu. Zkrátka si to zamilujete.“