Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

NUORI Vyhlazující tělový kartáč černý

Tento krásně zpracovaný suchý kartáč v černé barvě je ideálním nástrojem pro snadné a viditelné zlepšení tónu a textury pleti.

/ Bylo prokázáno, že každodenní suché kartáčování těla podporuje mikrocirkulaci, stimuluje lymfatický systém a zlepšuje odstraňování toxinů.

/ Dřevěná rukojeť má rafinovaný tvar a nabízí dokonalý úchop.

/ Měkké přírodní štětiny byly pečlivě vybrány tak, aby pečovaly o pokožku a zároveň zajistily plný přínos suchého kartáčování.

Výsledek: jemnější a hladší pokožka plná energie a zdravého lesku.

Barva: černá

Dostupnost Skladem
1 140 Kč
NUORI Vyhlazující tělový kartáč černý
NUORI Vyhlazující tělový kartáč_návodNÁVOD KROK ZA KROKEM
 
1. Nohy - kartáčujte pod chodidly dlouhými, rovnými, hladkými a jemnými tahy. Stejné pohyby opakujte na horní části chodidel.
 
2. Lýtka a holeně - kartáčujte směrem nahoru k srdci, na přední a zadní straně.

3. Stehna - kartáčujte krouživými pohyby směrem nahoru na přední a zadní straně. To pomůže v boji proti celulitidě.

4. Hýždě a boky - kartáčujte směrem nahoru k srdci, na přední a zadní straně. Na přední straně nezapomeňte ukončit tahy u lymfatických uzlin v tříslech.

5. Ruce a paže - stejně jako u nohou začněte od dlaní a hřbetu rukou a postupujte směrem nahoru od dolních končetin k horním.

6. Břicho - kartáčujte půlkruhovými pohyby ve směru hodinových ručiček horní a dolní část břicha.

7. Dolní část zad - kartáčujte směrem nahoru a ven do stran.

8. Krk - kartáčujte od spodní části krku/čelistí směrem k ramenům.
 

Použití:

Používejte na suchou pokožku těsně před koupelí nebo sprchou. Kartáčujte dlouhými tahy po 3-5 opakováních na jednu oblast. Začněte od chodidel / konečků prstů a vždy postupujte směrem k srdci. Krouživými pohyby masírujte břicho ve směru hodinových ručiček.

Po použití lehce přejeďte dlaní po štětinách, abyste odstranili zbytky částic, které na kartáčku zůstaly.

Pro dosažení nejlepšího účinku používejte denně.

 

 

Rukojeť: jasanové dřevo
Štětiny: přírodní kančí

Kategorie: Kosmetika
Délka kartáčku: 32 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud jde o maximální čistotu a účinnost, není nad čerstvost. Nic ji nepředčí. Proto se ve všem, co značka Nuori dělá - od hledání nejlepších přírodních ingrediencí až po výrobu v malých sériích - zaměřuje na poskytování čerstvě namíchaných, čistých produktů na vrcholu jejich síly. Je čas začít s čerstvostí. Je čas na NUORI.

NUORI_Hourglass_faca511c-d837-4c06-bb02-61b31f2fd19b_450x

PROČ ČERSTVÉ?

Většina kosmetických výrobků je dnes vyráběna tak, aby vydržela minimálně 30 měsíců, tedy 2,5 roku nebo déle. To dává smysl, pokud se soustředíte pouze na optimalizaci hospodářského výsledku, ale nikoliv, pokud je vaším cílem výkonnost produktu.

Byli jsme učeni věřit, že delší je lepší, že data spotřeby jsou špatná a že výrobky by měly vydržet věčně. Četné studie však prokázaly, že běžně používané účinné látky, jako jsou vitaminy a peptidy, jsou v kosmetických přípravcích nestabilní. Své prospěšné vlastnosti začínají ztrácet již po několika měsících. Vzhledem k tomu, že v dohledu nejsou žádné čerstvé možnosti péče o pleť, naučili jsme se přijmout kompromis v podobě delší doby použitelnosti jako daň za podnikání.

To se nyní mění.

ROZDÍL NUORI

Všechny přípravky NUORI jsou vyvinuty tak, aby přinášely viditelné výsledky, a používají pouze ty nejlepší přírodní složky a nejnovější generaci bioinženýrských aktivních látek. Nuori produkty jsou čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních závodech a neprodleně dodávány do prodejcům po celém světě.

Čerstvě namíchané receptury NUORI jsou jedinečné ve dvou různých směrech:

1
Poskytují 100% účinnost. Protože vždy vybíráme ty nejlepší účinné látky, které může přírodní věda nabídnout, a protože naše receptury nejsou oslabeny rozpadem složek v závislosti na čase. 

2
Jsou extrémně čisté - 100% bez syntetických konzervačních látek, stabilizátorů a dalších přísad, které se běžně používají ke stabilizaci a prodloužení trvanlivosti kosmetických přípravků.

 

 

Vital_Foaming_Cleanser_Batch_964_web_450x

PLNÍME SVŮJ SLIB

Svěžest definuje důvod naší existence a určuje laťku pro všechny aspekty konceptu NUORI. Tím však nekončíme. Vyvíjíme také inteligentní receptury s použitím pouze těch nejlepších přírodních složek. A chráníme integritu těchto receptur pomocí obalů nejvyšší kvality a označováním všech výrobků jasnými čísly šarží a daty spotřeby.

Vítejte v odvětví, které nově přemýšlí o svěží přírodní kráse!

SLOŽENÍ

Každé složení, které vyvíjíme, začíná dvěma otázkami:

Jakých viditelných a trvalých výsledků chceme dosáhnout? Jaký smyslový požitek chceme nabídnout?

Poté identifikujeme nejlepší přírodní účinné látky s doloženou účinností a bezpečností, které nám umožní těchto výsledků dosáhnout. Hotové receptury pak důkladně testujeme na účinnost, čistotu a bezpečnost podle přísných předpisů Evropské unie pro kosmetiku. Provádíme také další testování, kdykoli to vyžadují jiné národní regulační orgány, např. americký úřad FDA. Vývoj nové receptury od nápadu k hotovému výrobku nám obvykle trvá více než 1 rok.

BALENÍ

Náš prvotřídní ochranný obal minimalizuje působení vzduchu, světla a bakterií před použitím a během něj. To znamená, že každý výrobek NUORI, se kterým se setkáte, je zaručeně maximálně účinný.

VÝROBA

Pro zajištění rychlého uvedení na trh jsou výrobky NUORI čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních zařízeních, baleny a neprodleně dodávány našim maloobchodním partnerům po celém světě.

ČÍSLO ŠARŽE

Číslo šarže najdete vždy vyražené na přední straně našeho vnějšího obalu a zaručuje optimální čerstvost a účinnost vašich oblíbených výrobků NUORI. Toto razítko považujeme za pádný důkaz, že výrobky NUORI jsou nejčerstvější na trhu.

DATUM EXPIRACE

Naše přírodní přípravky zůstávají účinné a stabilní až do Data expirace. Toto datum poskytuje další úroveň transparentnosti a slouží jako připomínka, kdy je třeba vyměnit váš výrobek NUORI za nový, čerstvý. Datum expirace najdete vyražené na dně našich lahviček nebo na horní straně našich tub.

Snímek obrazovky 2022-08-23 v 14.37.38