Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Lanco

Webová stránka značky: Lanco

Rodinná firma Lanco má původ v Barceloně. Byla založena roku 1952 s úmyslem vyrábět gumové hračky v souladu s přírodou a přesvědčit celý svět o jejich kráse. Všechny hračky jsou vyráběny ze 100 % přírodního kaučuku vyráběného z mléka stromu Hevea.

Alfreda Dominga hnala k založení firmy láska k dětem a zvířatům. Chtěl pro ně vyrábět hračky, které nijak nezatíží naši planetu. A podařilo se!

Při výrobě je kladen důraz na kvalitu. Výsledkem jsou jedinečné a originální hračky bez PVC, BPA, nitrozaminů a ftalátů, vyráběné v souladu s přírodou. Jsou ručně malované barvami certifikovanými pro děti a určenými pro potravinářský průmysl. Také některé komponenty jsou vyráběny ručně, proto nenajdete dvě naprosto totožné hračky. Každá je originál.

Lanco hračky jsou:

  • Ekologicky šetrné – Hračky jsou ekologické, biologicky odbouratelné, netoxické a zcela bezpečné.
  • 100 % přírodní – K jejich výrobě je využíván malajský latex té nejlepší kvality. Latex je přirozený a bezpečný materiál. Díky němu jsou hračky pružné, měkké a mají dlouhou životnost.
  • Bezpečné – Hračky mohou děti naprosto bez obav strkat do pusinky a žvýkat. Jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.
  • Ručně vyřezávané – Každá hračka je jedinečné a neopakovatelné dílo. Jsou ručně vyřezávány a malovány potravinářskými barvivy.
  • Sociálně odpovědné – Společnost Lanco si zakládá také na rovnosti, odpovědnosti a zdravém pracovním prostředí. Jejich zaměstnanci jsou jednou velkou rodinou. Mnozí ve firmě pracují i několik desítek let.

Hračky Lanco potěší každého, malého i velkého.

Žádné produkty značky Lanco nebyly nalezeny...