Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Lanco

Webová stránka značky: Lanco

Rodinná firma Lanco má původ v Barceloně. Byla založena roku 1952 s úmyslem vyrábět gumové hračky v souladu s přírodou a přesvědčit celý svět o jejich kráse. Všechny hračky jsou vyráběny ze 100 % přírodního kaučuku vyráběného z mléka stromu Hevea.

Alfreda Dominga hnala k založení firmy láska k dětem a zvířatům. Chtěl pro ně vyrábět hračky, které nijak nezatíží naši planetu. A podařilo se!

Při výrobě je kladen důraz na kvalitu. Výsledkem jsou jedinečné a originální hračky bez PVC, BPA, nitrozaminů a ftalátů, vyráběné v souladu s přírodou. Jsou ručně malované barvami certifikovanými pro děti a určenými pro potravinářský průmysl. Také některé komponenty jsou vyráběny ručně, proto nenajdete dvě naprosto totožné hračky. Každá je originál.

Lanco hračky jsou:

  • Ekologicky šetrné – Hračky jsou ekologické, biologicky odbouratelné, netoxické a zcela bezpečné.
  • 100 % přírodní – K jejich výrobě je využíván malajský latex té nejlepší kvality. Latex je přirozený a bezpečný materiál. Díky němu jsou hračky pružné, měkké a mají dlouhou životnost.
  • Bezpečné – Hračky mohou děti naprosto bez obav strkat do pusinky a žvýkat. Jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.
  • Ručně vyřezávané – Každá hračka je jedinečné a neopakovatelné dílo. Jsou ručně vyřezávány a malovány potravinářskými barvivy.
  • Sociálně odpovědné – Společnost Lanco si zakládá také na rovnosti, odpovědnosti a zdravém pracovním prostředí. Jejich zaměstnanci jsou jednou velkou rodinou. Mnozí ve firmě pracují i několik desítek let.

Hračky Lanco potěší každého, malého i velkého.

Žádné produkty značky Lanco nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení