Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dětský pult pro jídelní židli TOBO

Pult umožňuje dítěti jíst v naprostém bezpečí od 6 do 36 měsíců. Připojuje se přímo k dětské soupravě a lze ji odejmout a používat dětskou soupravu samostatně. Bez Dětského setu ji nelze používat.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
1 600 Kč
Charlie Crane Dětský pult pro jídelní židli TOBO
Charlie Crane Dětský pult pro jídelní židle TOBO
Novinka

  • Pro použití, jakmile se dítě samo posadí, až do 36 měsíců věku.
  • Optimální opora a pohodlí při prvních jídlech
  • V souladu s evropskou normou EN14988+A1:2012
  • Připevňuje se snadno a bez použití nářadí k dětské sadě TOBO
  • Volitelné polstrování
  • Design : Gaspard Tiné-Bérès
  • Registrovaný design
  • Vyrobeno ve Francii

Materiál:

Recyklovaný plast ABS vyrobený ve Francii

Údržba:

Čistěte vodou a hadříkem.

Balení obsahuje:

  • 1 pult

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1