Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Rostoucí jídelní židle TIBU

Sníte o krásné, progresivní vysoké židli pro své dítě? Charlie Crane to dokázal!

Židlička TIBU s elegantním designem inspirovaným francouzským průmyslovým designem 50. let se opravdu povedla. Je k dispozici v řadě barev a nabízí ne méně než 10 různých konfigurací sezení, díky čemuž ji lze používat od 6 měsíců (s dětským setem, pultem) do 8 let a více.

Pro děti ve věku od 6 do 18 měsíců se doporučuje volitelné polstrování.

Varianta:
Dostupnost Do 2 týdnů Do 2 týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
12.6.2024 12.6.2024 Zvolte variantu
8 690 Kč
Charlie Crane Rostoucí jídelní židle TIBU
Charlie Crane Rostoucí jídelní židle TIBU 2
Novinka

 • Lze ji používat, jakmile se dítě samo posadí (s dětskou sadou), a to až do 6 let věku.
 • 2 polohy sedátka a 3 polohy stupátka umožňují přizpůsobit židli velikosti dítěte.
 • Splňuje evropskou normu EN14988:2017+A1:2020.
 • Dodává se k vlastní montáži. Snadná montáž pomocí dodaného imbusového klíče.
 • Pár polštářů k dispozici jako volitelné příslušenství
 • Konstrukce: Dětská židlička je vyrobena z kvalitního materiálu, který je součástí balení: Gaspard Tiné-Bérès a Tristan Kopp / Re-Do Studio pro Charlie Crane
 • Registrovaný design
 • Rozměry smontovaného výrobku: 84 x 59 x 52 cm
 • Výška sedadla: 54 cm bez polštáře / 57 cm s polštářem
 • Vyrobeno v Evropské unii

Materiál:

 • Konstrukce z 19 mm ocelových trubek, leskle epoxidově lakovaná.
 • Dřevěné prvky: březová překližka s ořechovou dýhou HPL.

Údržba:

Židli čistěte pouze mýdlem nebo jiným jemným netoxickým čisticím prostředkem a horkou vodou. Přebytečnou tekutinu otřete suchým hadříkem.

Balení obsahuje:

POZOR: dětská souprava, pult a polstrování nejsou součástí této verze a je třeba je objednat zvlášť.

 • 1 kovová konstrukce skládající se z rámu, dvou nohou, tří stupňů a zpevňující příčky.
 • 1 sedák, 1 opěradlo a 1 opěrka nohou z ohýbané překližky
 • 1 sáček šroubů včetně 4 podlahových kluzáků
 • 1 návod k použití (FR/EN/DE/NL/IT/ES)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1