Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Zpevněte a vytvarujte si krk a dekolt pomocí nejnovějšího přírodního elixíru od NAYDAYA

Okamžitě zpevněte a vytvarujte ochablou kůži na krku a dekoltu pomocí přírodního Zpevňujícího séra na krk a dekolt od Naydaya s obsahem rostlinného kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Každý den se pečlivě staráte o pleť obličeje, pečlivě používáte séra, oleje a SPF, ale na krk se nedostane. Zní vám to povědomě? Tuto chybu dělá celá generace žen, které se v péči o pleť vyznají. Rády ji nazýváme "necklect". 

Proč váš krk potřebuje zvláštní pozornost

Pokud máte pocit, že váš krk začíná ochabovat rychleji než kdekoli jinde, má to dobrý důvod. Krk a dekolt mají tenčí kůži a méně tukových žláz než většina ostatních částí těla. To znamená, že je náchylná k vysušování a dehydrataci. Navíc je tato oblast bombardována parfémy, chemikáliemi a UV zářením.

"Přestože krk a dekolt patří k nejcitlivějším oblastem pleti, snadno se zanedbávají." - Fiona Toomey, zakladatelka společnosti NAYDAYA

Spolu s tím vším je krk a dekolt často problematickou oblastí, protože gravitace nevyhnutelně táhne naše prsa a snaží se nás přimět, abychom zastrčily bradavky do pasu. Tato přirozená síla znamená, že jemná kůže na hrudníku má často pocit, jako by rychle klesala k jihu.Váš krk a hrudník jsou v podstatě stále vystavené a zaslouží si zvláštní péči a lásku.

Neck Glory... let's roll

Stejně jako všechny elixíry NAYDAYA je i Zpevňující sérum na krk a dekolt cíleně navržen tak, aby odvedl svou práci. Nikdo z nás nemá ve svém životě (ani v koupelně) místo pro podprůměrnou péči o pleť.

Aplikátor 2 v 1 na tvarování a zpevnění, který kombinuje výhody masáže s vědecky podloženým krémem na krk.

Zpevňující sérum na krk a dekolt obsahuje kolagen posilující a vyživující složky, které okamžitě zpevňují a modelují krk, linii čelisti a dekolt.

Výhody Zpevňujícího séra na krk a dekolt:

 • Pomáhá okamžitě zpevnit a vyhladit ochablou kůži na krku.
 • Pomáhá zpevnit a rozjasnit krk v průběhu času, s menším ochabováním a vrásněním.
 • Lékařský válečkový aplikátor z nerezové oceli chladí a masíruje pokožku.
 • Složení s unikátními rostlinnými složkami.

Přínosy masáže krku a dekoltu

Přední odborníci na péči o pleť doporučují masáže, které podporují tvorbu kolagenu (bílkoviny v pokožce, která je zodpovědná za její pružnost a pevnost). Díky posílení kolagenu bude vaše pokožka vypadat a působit pevněji.

Tahy válečkem směrem nahoru mohou pomoci pozvednout pokožku na krku a horní části hrudníku směrem nahoru k linii čelisti. Tento pohyb může pomoci omladit povislou pokožku a zároveň pomáhá odstranit odumřelé buňky. Svaly na krku mohou masáží také získat uvolnění.

Zaměřeno na: masážní váleček na krk

Použili jsme váleček z lékařské nerezové oceli, který vám pomůže využít lymfatické masáže relaxačním a uklidňujícím způsobem.

Účinné složky tohoto inovativního krému na krk

 • Akátový kolagen PF je rostlinná náhrada živočišného kolagenu, která se získává z akátu seyal.
 • Matribust je speciálně navržen a osvědčen pro zpevnění a tonizaci krku a dekoltu.
 • Hydrolyzovaná kyselina hyaluronová je forma kyseliny hyaluronové, která byla rozložena na menší molekuly. Díky tomu lépe proniká do pokožky a poskytuje své blahodárné účinky.
 • Omega 9 Ceramid rostlinná alternativa kolagenu, u které bylo v klinických studiích prokázáno, že výrazně zlepšuje pružnost a pevnost pleti.

Jak používat Zpevňující sérum na krk a dekolt

Nejúčinnější produkty péče o pleť jsou ty, které používáme rituálně. Krk je na očích každý den, a proto si zaslouží vaši každodenní lásku a pozornost.

Chcete-li tento krém na krk 2 v 1 zařadit do své každodenní péče o krk, jednoduše:

 • Otevřete víčko.
 • Přepněte váleček do polohy ON.
 • Vymáčkněte trochu krému na krk na váleček.
 • Vmasírujte kuličku na krk a dekolt pohyby směrem nahoru.
 • Vychutnejte si chladivý a uvolňující účinek nerezového válečku.

Vyzkoušejte úžasné Zpevňující sérum na krk a dekolt ještě dnes s kódem DEKOLT10 s 10% slevou!