Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

PalmaPure Limitovaná edice Dezinfekce na ruce Laskonka 50ml

Limitovaná edice dezinfekce na ruce s vůní LaskonkaLaskonka zahalí vaše smysly do podmanivé kokosové vůně a udělá z hygieny rukou skutečně příjemný zážitek dezinfekce s neodolatelnou tropickou vůní.

Dostupnost Skladem
185 Kč
PalmaPure Limitovaná edice Dezinfekce na ruce Laskonka 50ml

Laskonka je pečlivě vyvinuta tak, aby byla šetrná k vaší pokožce.

Účinně eliminuje přes 99.9% bakterií, virů a plísní a zároveň udržuje vaše ruce hydratované.

Obsahuje glycerol, který je známý svými hydratačními vlastnostmi. Tato složka pomáhá předcházet vysušování a udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti rukou, které zanechají vaše ruce jemné i po opakovaném použití.

Také obsahuje D-panthenol, látku pro péči o vaše ruce, která slouží k vyživování a podpoře přirozené ochranné bariéry vaší pokožky. Poskytuje nejen dodatečnou ochranu, ale také udržuje vaše ruce jemné a hladké.

Pro doplnění smyslového zážitku je Laskonka obohacena pečlivě vybranou vůní, která je vytvořena tak, aby evokovala esenci kokosu. Osvěžující vůně vydrží na vašich rukou a zanechává jemnou tropickou vůni, která přenese vaše smysly do sluncem políbeného ráje.

Nezáleží na tom, zda jste doma, v kanceláři nebo na cestách, Laskonka je dokonalým společníkem pro udržování čistoty a hygieny, zatímco si užíváte vůni kokosu. Udělejte z hygieny rukou příjemný rituál.

  • Certifikovaná Státním zdravotním ústavem pro každodenní použití
  • Dermatologicky a klinicky testováno   

Přípravky pro hygienu rukou PalmaPure mají všechny potřebné certifikáty pro použití ve zdravotnických zařízeních. 

Složení:

70 % ethanol, glycerol, D-panthenol, parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme český startup Palmapure. 

Náš příběh začal inspirací z cest, s myšlenkou nabídnout vlastní kosmetiku s dezinfekčními účinky, která by byla přívětivá k pokožce. Chtěli jsme lidem dopřát to nejlepší z unikátní kombinace kosmetiky a ochrany před bakteriemi nebo viry. A tak vznikl sen, který se díky píli zkušených a kvalitních vývojářů z farmaceutického průmyslu stal skutečností. 

Vyvinuli jsme tak v olomoucké společnosti díky naší receptuře vlastní kosmetický produkt na ruce, který je unikátní především svými parfemacemi, výživovou složkou a ověřenými dezinfekčními účinky. V nabídce na MfM máme 2 různé parfemace - bílý čaj a grapefruit. Vyzkoušet můžete také naši limitovanou edici Flannel a Cashmere. Všechny tyto roztoky nejen krásně voní, ale jsou také obohacené o panthenol a glycerol, tudíž nevysušují ruce a na rukou nelepí a nepálí, jako je tomu u jiných konkurenčních produktů.

Naše produkty jsou tedy jak dermatologicky testované, tak také testované a schválené Státním zdravotním ústavem.

Tento rok bude ve znamení dokončení vývoje nových kosmetických produktů, kterými rozšíříme naše portfolio.

Palma Pure