Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dětské houpací lehátko LEVO (smetanové polstrování)

MUST HAVE od narození do 5ti let, dětské lehátko/houpačka LEVO, které dokonale zapadne do vašeho interiéru.

Jeho dřevěná koncepce a design kontrastují s běžným dětským nábytkem. Přirozené houpání jemně sleduje pohyby dětí. Malé miminko můžete houpat pomocí vašich nohou, dítě od 4-5 měsíců je schopno se houpat už samo.

Lehátko LEVO je nastavitelné a umožňuje polohování popruhu do dvou různých poloh. S novým odnímatelným popruhem se LEVO navíc promění v pěkné houpací křeslo, až dítě vyroste. Tímto způsobem se rocker přizpůsobuje rytmu vašeho dítěte a poskytuje mu více pohodlí po mnoho dalších let.

Tato verze z bukového dřeva se smetanovým polstrování je jednou z nejoblíbenějších v Charlie Crane kolekci.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
6 190 Kč
Charlie Crane Dětské houpací lehátko LEVO (smetanové polstrování)

Vlastnosti:

 • Použití od narození až do doby, kdy dítě může sedět samo (3,5 až 9 kg) podle normy EU EN12790: 2009
 • Velmi snadná montáž s dodaným imbusovým klíčem
 • Nastavitelné sedadlo: dvě různé polohy
 • Odnímatelný popruh, jak dítě roste
 • Nyní lze LEVO používat s popruhem až 7 měsíců a bez popruhu až 5 let
 • Snadné sundání a praní v pračce (40° C)
 • Rozměry dětské houpačky: (V38 x L70 x W45 cm.)
 • Čistá hmotnost dětské houpačky: 3,6 kg
 • Registrovaný design
 • Vyrobeno v EU nebo Turecku

Složení:

 • Rám a nohy sedadla ze dřeva: Vnější bukové vícevrstvé dřevo z Evropy. Uvnitř březového vícevrstvého dřeva z Evropy. lakované matnou vodou 2 vrstvy.
 • Sedák: Látka: 80% bavlna, 20% polyester, výplň: 100% polyester

Obsah balení:

 • 1 rám LEVO z bukového dřeva (1 rám a 2 nohy)
 • 1 polstrování - Organická bílá  (se 4 cvočky, 4 zarážkami a 2 protiskluzovými podložkami)  
 • 1 sáček šroubů 
 • 1 uživatelská příručka v českém jazyce
Kategorie: Dětská houpací lehátka LEVO
Váha balení: 4,1 kg
Rozměry balení: 47 × 75 × 12 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1