Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Lip Intimate Care Dárkový set Intimita

Dárkový set pro intimní chvilky. Hydratační intimní olej s vůní pravé vanilky pro pocit uvolnění a smyslnosti a přírodní lubrikační gel s vyváženým pH.

Dostupnost Skladem
899 Kč –15 % 764 Kč
Lip Intimate Care Dárkový set Intimita
Lip Intimate Care Dárkový set Intimita_1
Akce Produkt měsíce
899 Kč –15 %
letni vyprodej

Nalaďte se s partnerem nebo sami. Smyslný intimní/tělový olej + lubrikant na vodní bázi.

Kromě toho, že olej slouží k čištění vulvy, lze jej použít jako intimní + tělový masážní olej.
Čistá a přírodní vanilka má silný účinek na náladu. Teplá, jemná a pečující vůně vám dodá pocit povznesení, uvolnění a smyslnosti. Lékařské experimenty prokázaly, že vanilková vůně snižuje stres a úzkost a působí jako lidský feromon.

Lip Intimate care lubrikační gel na vodní bázi s vyváženým pH. Prebiotika pomáhají podporovat zdravou mikrobiotu. Čisté a přírodní složení obsahuje rostlinné polymery zadržující vodu a zvlhčující látky, které rehydratují jemnou pokožku, což znamená, že jej lze používat jako vaginální zvlhčovač i lubrikant. Bezpečný pro kondomy a hračky.

Obsah setu 1x 75 ml + 1x 50ml.

Proč je péče o vulvu důležitá?

"Vulva je citlivou oblastí lidského těla. Zaslouží si proto náležitou péči a pozornost. Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody.

Agresivní mýdla a produkty se syntetickým obsahem mohou narušovat normální pH kůže, přirozený mikrobiom a přirozenou vlhkost, což může vést k podráždění, suchosti a vzniku zánětů."

Mudr. Táňa Glosová, gynekoložka

Smyslná vanilka - exkluzivní afrodiziakum

Afrodiziakální vlastnosti vanilky, která má neuchopitelnou, smyslnou a neodolatelnou vůni, prokazatelně zvyšují sexuální vzrušení. Je také skvělým prostředkem pro zlepšení nálady a uvolnění stresu. Vanilka je jednou z vůní, se kterou má většina lidí pozitivní asociace.
Vzhledem k tomu, že vanilka je jedním z nejdražších koření na světě, často se jako náhražka používá vanilka syntetická. Syntetická vanilka je sice levnější, ale nemá takové zdravotní účinky jako přírodní vanilka, která se získává z lusků tropické rostliny vanilky.

Zde jsou 3 oblasti, ve kterých je vůně vanilky prospěšná.

Zlepšení nálady
Teplá, jemná a pečující vůně vám dodá pocit povznesení, uvolnění a smyslnosti. Lékařské experimenty ukazují, že vanilková vůně snižuje stres a úzkost.

Uklidňující účinek
Výzkumy ukazují, že vanilka má uklidňující účinek na předčasně narozené novorozence, kteří před a během krevního testu cítí vanilku. Vůně vanilky také zmírňuje pláč novorozenců. Vůně vanilky může mít uklidňující účinky i na dospělé. Může snižovat úlekové reflexy a také přinášet určitou úlevu při spánkové apnoe, což je porucha spánku, při které se opakovaně zastavuje a spouští dýchání.

Lidské feromony
Molekulární struktura přírodní vanilkové vůně je podobná struktuře lidských feromonů. Je také prokázáno, že tato vůně zvyšuje sexuální vzrušení u mužů.

Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Kokos a vanilka

Použití:
 
Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Kokos a vanilka: Olej je vhodný pro všechny ženy, obzvláště pro těhotné a po porodu, které hledají zdravější alternativu k mýdlu. Můžete ho použít i jako hydratační olej po koupeli či intimní masážní olej.
Lubrikant: Lubrikant naneste v dostatečném množství, v případě potřeby postup opakujte. Může být použit na kondomy i erotické pomůcky.
 
Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Kokos a vanilka: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil* - Slunečnicový olej,
Caprylic/Capric Triglyceride - přírodní změkčovadlo, Cocos Nucifera (Coconut) Oil* - Kokosový olej, Tocopherol - Vitamín E,
Parfum (100% natural and allergen-free) - 100% přírodní parfém, bez alergenů.
*Certifikované BIO složky. 100% přírodní a veganské složení, 70% BIO.
Lip Intimate Care Lubrikační gel Prebiotika: Aqua - voda, Propanediol - přírodní a k pokožce šetrná alternativa glykolů. Používá se jako zvlhčující látka, látka zvyšující viskozitu a texturu a jako konzervační prostředek, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum -přírodní zahušťovadlo a texturní látka získaná z karobu,
Alpha-Glucan Oligosaccharide - používá se k ochraně a biostimulaci přirozené obranyschopnosti pokožky. Je bioselektivním substrátem pro prospěšnou mikrobiální flóru na úkor patogenů a nežádoucí flóry. Nabízí jemné ochranné a obnovující účinky,
Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum - Přírodní zahušťovací a texturovací prostředek,
Sodium Benzoate - přírodně identický a jemný konzervační prostředek,
Xanthan Gum - přírodní zahušťovací a texturovací prostředek,
Lactic Acid - organická kyselina přirozeně se vyskytující v lidském těle a ve fermentovaných potravinách. Používá se ke snížení pH na žádoucí hodnotu 4,46.100% přírodní složení, 98% BIO.
 
U všech našich produktů doporučujeme provést test snášenlivosti – nanesete kapku produktu na kůži a počkejte 24 hodin, zda se neobjeví alergická reakce.
 
 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Oceňovaná značka intimní kosmetiky se švédským původem, která s nadšením vytváří vysoce kvalitní a ekologické produkty pro péči o vaše intimní partie.
Jejich cílem je zpochybnit povědomí o produktech pro intimní hygienu a změnit je ze syntetických, nudných a tabuizovaných na přírodní, elegantní a normální.
Pokud jde o intimní péči, chtějí, aby byla organická, netoxická a vytvořená s ohledem na zdraví ženy na prvním místě.
 

"Vulva je citlivou oblastí lidského těla. Zaslouží si proto náležitou péči a pozornost. Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody.

Agresivní mýdla a produkty se syntetickým obsahem mohou narušovat normální pH kůže, přirozený mikrobiom a přirozenou vlhkost, což může vést k podráždění, suchosti a vzniku zánětů."

 

Každodenní intimní hygiena

Nejzákladnější a nejdůležitější rutinou intimní péče je každodenní čištění vulvy. Jsou vášnivými zastánci čištění olejem.
Proč jsou pěnivé produkty velkým ne-ne?
Vulva nezůstane zdravá, pokud se bude pravidelně omývat produkty na bázi povrchově aktivních látek, tedy všemi produkty, které vytvářejí pěnu. Pěnivé produkty vysušují pokožku, narušují zdravý a ochranný mikrobiom a činí vulvu náchylnější k infekcím.
Také výrobky na bázi vody obsahují konzervační látky, někdy velmi drsné, které mohou dráždit pokožku a přispívat k narušení rovnováhy mikrobiomu.
 
LIP řešení
Rostlinné oleje naopak přitahují, spojují se s pokožkou a odstraňují z ní nečistoty a mastnotu, aniž by ji zbavovaly vlhkosti.
LIP čisticí oleje jsou 100% přírodní a ze 70 % organické a neobsahují konzervační látky.
 

Vyberte si ekologické produkty

Certifikované organické oleje pocházejí z rostlin a bylin, které splnily přísné požadavky na absenci některých syntetických hnojiv, pesticidů a GMO a jsou zdravější a netoxické.
Ekologické zemědělství pomáhá obnovit vitalitu půdy a zabraňuje pronikání škodlivých chemikálií do vodních zdrojů, například do potoků. Používání konvenčních pesticidů může vést ke snižování rozmanitosti a populací volně žijících živočichů.

 
Šetrný ke kožnímu mikrobiomu

Naše kůže je domovem milionů bakterií, plísní a virů, které tvoří kožní mikrobiotu. Jejich vyvážená existence znamená, že se patogenní mikroorganismy nemohou množit. Patogenní bakterie jsou ty, které způsobují kožní onemocnění.
Ukázalo se, že některé drsné povrchově aktivní látky používané v mnoha přípravcích pro intimní hygienu narušují rovnováhu mikrobiomu. 
 
S radostí můžeme oznámit, že náš Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Prebiotika a postbiotika prošel rozsáhlým testováním vlivu na intimní mikrobiom v nezávislé laboratoři a může nést značku Kind to Biome.