Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Prebiotika a postbiotika

Jemný olej na intimní partie, který čistí a zároveň hydratuje pokožku.

Složení na bázi přírodních olejů v BIO kvalitě. Pomáhá udržet zdravý mikrobiom intimních partií.

Bez parfemace.

100% přírodní složení, bez alergenů. Používejte místo mýdla. Olej může být aplikován a nechán na pokožce.

Vhodné pro těhotné i kojící ženy.

100% přírodní a veganské složení, 70% BIO

Kind to BIOME certifikace

Šetrný ke kožnímu mikrobiomu; tj. zachovává rovnováhu kožního mikrobiomu zdravé pokožky.
 

Obsah balení 75 ml

Dostupnost Skladem
579 Kč
Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Prebiotika a postbiotika

Naše kůže je domovem milionů bakterií, plísní a virů, které tvoří kožní mikrobiom. Jejich vyvážená existence znamená, že se patogenní mikroorganismy nemohou množit. Patogenní bakterie jsou ty, které způsobují kožní onemocnění. Ukázalo se, že některé drsné povrchově aktivní látky používané v mnoha přípravcích pro intimní hygienu narušují rovnováhu mikrobiomu.

S radostí můžeme oznámit, že náš Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Prebiotika a postbiotika prošel rozsáhlým testováním vlivu na intimní mikrobiom v nezávislé laboratoři a může nést značku Kind to Biome.

Vyhněte se syntetickým vůním a pěnivým přípravkům

„Cílem intimní péče by mělo být udržení zdraví vulvy. Prvním krokem k tomu je vést upřímné a otevřené rozhovory o přirozeném vaginálním výtoku a o tom, jak by měla zdravá vulva vypadat a jak by se měla žena cítit. Kolem tématu intimní hygieny je stále příliš mnoho stigmatizace,“ varuje Veronica Campbell, zakladatelka značky Lip Intimate Care.

Pro uvědomělejší a šetrnější péči o citlivou intimní oblast volte přípravky na bázi olejů, které neobsahují žádné potenciálně škodlivé chemické látky. Lip Intimate Care Čisticí a hydratační olej na intimní partie – Prebiotika a postbiotika je certifikován značkou Kind to Biome, což znamená, že nezávislé studie potvrdily, že nemění přirozený kožní mikrobiom.

Tento olej bez parfemace, jehož složení využívá organické rostlinné oleje, čistí, chrání a hydratuje pokožku vulvární oblasti, takže je ideální volbou pro každodenní intimní péči.

Kind to Biome certifikace

Kind to Biome je certifikační společnost, která usiluje o výrobky šetrné k mikrobiomům.  Výrobek, který projde jejich náročným testováním

  • nenarušuje kožní mikrobiom,

  • je šetrný k mikrobiomu,

  • respektuje mikrobiom zdravé pokožky,

  • a udržuje rovnováhu mikrobiomu zdravé pokožky. 

 Proč je péče o vulvu důležitá?

"Vulva je citlivou oblastí lidského těla. Zaslouží si proto náležitou péči a pozornost. Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody.

Agresivní mýdla a produkty se syntetickým obsahem mohou narušovat normální pH kůže, přirozený mikrobiom a přirozenou vlhkost, což může vést k podráždění, suchosti a vzniku zánětů."

Mudr. Táňa Glosová, gynekoložka

Použití:

Olej je vhodný pro všechny ženy, které hledají zdravější alternativu k mýdlu. Můžete ho použít i jako hydratační olej po koupeli.

Helianthus Annuus (Sunflower)Hybrid Oil* - Slunečnicový olej,
Caprylic/Capric Triglyceride - přírodní změkčovadlo,
Cocos Nucifera (Coconut) Oil* - Kokosový olej,
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil* - Slunečnicový olej,
Tocopherol - Vitamín E,
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil* - Jojobový olej,
Avena Sativa (Oat) Kernel Oil* - Olej z ovsa setého,
Bacillus Ferment.
*Certifikované BIO složky.
 
100% přírodní a veganské složení, 70% BIO 
U všech našich produktů doporučujeme provést test snášenlivosti – nanesete kapku produktu na kůži a počkejte 24 hodin, zda se neobjeví alergická reakce.
Kategorie: Intimní péče
EAN: 7350052240033
PDK: 4510609

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Oceňovaná značka intimní kosmetiky se švédským původem, která s nadšením vytváří vysoce kvalitní a ekologické produkty pro péči o vaše intimní partie.
Jejich cílem je zpochybnit povědomí o produktech pro intimní hygienu a změnit je ze syntetických, nudných a tabuizovaných na přírodní, elegantní a normální.
Pokud jde o intimní péči, chtějí, aby byla organická, netoxická a vytvořená s ohledem na zdraví ženy na prvním místě.
 

"Vulva je citlivou oblastí lidského těla. Zaslouží si proto náležitou péči a pozornost. Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody.

Agresivní mýdla a produkty se syntetickým obsahem mohou narušovat normální pH kůže, přirozený mikrobiom a přirozenou vlhkost, což může vést k podráždění, suchosti a vzniku zánětů."

 

Každodenní intimní hygiena

Nejzákladnější a nejdůležitější rutinou intimní péče je každodenní čištění vulvy. Jsou vášnivými zastánci čištění olejem.
Proč jsou pěnivé produkty velkým ne-ne?
Vulva nezůstane zdravá, pokud se bude pravidelně omývat produkty na bázi povrchově aktivních látek, tedy všemi produkty, které vytvářejí pěnu. Pěnivé produkty vysušují pokožku, narušují zdravý a ochranný mikrobiom a činí vulvu náchylnější k infekcím.
Také výrobky na bázi vody obsahují konzervační látky, někdy velmi drsné, které mohou dráždit pokožku a přispívat k narušení rovnováhy mikrobiomu.
 
LIP řešení
Rostlinné oleje naopak přitahují, spojují se s pokožkou a odstraňují z ní nečistoty a mastnotu, aniž by ji zbavovaly vlhkosti.
LIP čisticí oleje jsou 100% přírodní a ze 70 % organické a neobsahují konzervační látky.
 

Vyberte si ekologické produkty

Certifikované organické oleje pocházejí z rostlin a bylin, které splnily přísné požadavky na absenci některých syntetických hnojiv, pesticidů a GMO a jsou zdravější a netoxické.
Ekologické zemědělství pomáhá obnovit vitalitu půdy a zabraňuje pronikání škodlivých chemikálií do vodních zdrojů, například do potoků. Používání konvenčních pesticidů může vést ke snižování rozmanitosti a populací volně žijících živočichů.

 
Šetrný ke kožnímu mikrobiomu

Naše kůže je domovem milionů bakterií, plísní a virů, které tvoří kožní mikrobiotu. Jejich vyvážená existence znamená, že se patogenní mikroorganismy nemohou množit. Patogenní bakterie jsou ty, které způsobují kožní onemocnění.
Ukázalo se, že některé drsné povrchově aktivní látky používané v mnoha přípravcích pro intimní hygienu narušují rovnováhu mikrobiomu. 
 
S radostí můžeme oznámit, že náš Čisticí a hydratační olej na intimní partie - Prebiotika a postbiotika prošel rozsáhlým testováním vlivu na intimní mikrobiom v nezávislé laboratoři a může nést značku Kind to Biome.