Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

NUORI Jemné rozjasňující tonikum vzorek 2,5ml

Toto jemné, zcela přírodní, kyselé tonikum exfoliuje a hydratuje pleť bez podráždění pro zdravý lesk a lepší strukturu pleti.

TYP POKOŽKY:
Normální, smíšená, suchá, mastná

STAV PLETI:
Stárnutí, skvrny, tmavé skvrny, matnost, dehydratace, viditelné póry

VÝSLEDKY:
Zlepšená struktura pleti a hydratovaná, zdravě zářící pleť.

Dostupnost Skladem
30 Kč
NUORI Jemné rozjasňující tonikum vzorek 2,5ml
letni vyprodej

Toto jemné, zcela přírodní kyselé tonikum exfoliuje a hydratuje pleť a dodává jí zdravý lesk. Bez vůně. Bez alkoholu.

1. Jemně exfoliuje bez podráždění - s kyselinou laktobionovou a inovativním komplexem vysoce tolerovaných ovocných výtažků s přirozeným obsahem alfa-hydroxykyselin (AHA).
2. Hydratuje a zlepšuje strukturu pleti - s inteligentními exfoliačními výtažky, které zároveň podporují buněčnou obnovu a působí jako výplň vrásek.
3. Projasňuje pleť - s fermentovaným dýňovým filtrátem, který pomáhá uvolňovat zachycené nečistoty z povrchu pleti.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

VitalFacialCreamHyaluronicacid-1661160130448_x90KYSELINA LAKTOBIONOVÁ
Tato polyhydroxykyselina (PHA) působí stejně jako známější alfa a beta hydroxykyseliny (AHA a BHA), protože pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zlepšovat celkovou strukturu a tón pleti. Kyselina laktobionová je však méně dráždivá, takže tato exfoliační složka je vhodná pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou.

RegenineAppleround-1663700780016_x90EXFO-BIO & REGENINE - PŘÍRODNÍ OVOCNÉ VÝTAŽKY A KYSELINY
Tyto inteligentně extrahované koncentráty z jablek, hroznového vína, kaje, manga a banánu obsahují přirozeně se vyskytující alfa-hydroxykyseliny (AHA). Výhody těchto výtažků spočívají v jemném exfoliačním působení na pleť, podpoře procesu obnovy buněk a výživě pleti. Výsledkem je pevnější a hladší pleť.
 
GentleGlowTonicPropanediol-1662103095358_x90PROPANEDIOL A ROSTLINNÝ GLYCERIN
Tento 100% přírodní 1,3 propanediol schválený ECOCERT, získaný z udržitelného kukuřičného cukru, je silným zvlhčovadlem pokožky. V kombinaci s botanickým glycerinem propanediol vykazuje synergický účinek, který nejen zlepšuje, ale i prodlužuje hydrataci pokožky.

 

Použití:

 

Používejte jednou denně, na noc. Naplňte vatový tampon tonikem a naneste na vyčištěný obličej a krk. Před nanesením krému nebo séra nechte vstřebat.

Před každým použitím lahvičku protřepejte, abyste zajistili rovnoměrné rozptýlení přírodních účinných látek.

Často kladené otázky:

NUORI_Gentle_Glow_Tonic_texture_FAQjpg_1_640xCO ZNAMENÁ KYSELÝ TONER?
Tato kategorie tonik obsahuje vysoké koncentrace exfoliačních složek, jako jsou kyseliny a ovocné výtažky. Kyselá tonika pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, vyrovnávají tón pleti a podporují buněčnou obnovu, čímž odhalují hladší a zářivější pleť. Tento typ výrobků lze také nazvat tekutými exfolianty nebo exfoliačními tonery.
 
JAKÉ JSOU VLASTNOSTI JEMNÉHO ROZJASŇUJÍCÍHO TONIKA?
Gentle Glow Tonic je nový vynález kyselého tonika. Zatímco exfoliace obnovuje povrch pleti a umožňuje pleti vyzařovat zdravý lesk, inteligentní složení tonika zajišťuje, že křehká kožní bariéra není narušena, ale naopak hydratována a vyživována. Složení tonika podporující zářivost je bez parfemace i alkoholu a dostatečně jemné pro každodenní použití i na dehydratovanou a citlivou pleť.
 
KDO MŮŽE TONIKUM POUŽÍVAT?
Vše je obsaženo v názvu: Gentle Glow Tonic. Složení je dostatečně jemné pro všechny typy pleti - dokonce i pro citlivou pleť - a je ideální pro mladou i zralou pleť. Ať už vás trápí mdlá pleť bez lesku, nerovnoměrný tón pleti, nebo se třeba potýkáte s překrvenou pletí či pletí se sklonem k tvorbě pupínků, Gentle Glow Tonic všechny tyto problémy pleti vyřeší a zároveň působí jako péče podporující zářivost.
 
JAK MOHU ZAČÍT POUŽÍVAT TONIKUM V KAŽDODENNÍ RUTINĚ?
Doporučujeme používat toto kyselé tonikum večer. Mělo by být zavedeno jako poslední krok ve vaší čisticí rutině před aplikací jakýchkoli sér, krémů atd. Jakmile si vaše pleť na tonikum zvykne, můžete jej začít používat i přes den. Nezapomeňte ranní péči vždy zakončit nanesením SPF.
 
KDY MOHU OČEKÁVAT ZLEPŠENÍ?
Zářivější pleť můžete očekávat již po jednom týdnu. Při dalším každodenním používání však můžete očekávat i celkové zlepšení textury a tónu pleti a vyváženější pleť.
 
JAKÉ JSOU ÚČINNÉ LÁTKY?
Toto tonikum se skládá z komplexu dobře snášených kyselin a přírodních ovocných extraktů v kombinaci s hydratačním základem bez alkoholu.
Běžně používané kyseliny, jako je kyselina glykolová (GA) a kyselina mléčná (LA), jsme nahradili kyselinou laktobionovou. Tato složka je polyhydroxykyselina (PHA), která působí stejně jako ostatní exfoliační kyseliny, ale díky větší velikosti molekul je méně dráždivá pro všechny typy pleti.
Přírodní ovocné výtažky obsahují také přirozeně se vyskytující alfa-hydroxykyseliny (AHA), které stimulují jemnou biologickou exfoliaci, aniž by způsobovaly fotodráždivost.
Propandiol a glycerin tvoří hydratační základ a zajišťují, že pleť je po aplikaci přípravku vždy dobře vyvážená.

Aqua (Water), Glycerin¹, Propanediol¹, Lactobionic Acid, Lactobacillus/Pumpkin Fruit Ferment Filtrate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tartaric Acid, Spondias Mombin (Cajá) Pulp Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Citric Acid, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Musa Sapientum (Banana) Pulp Extract, Hydrolyzed Grape Fruit, Hydrolyzed Wheat Bran, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

¹ rostlinného původu 

Ačkoliv jsou naše produkty vhodné pro používání v těhotenství, doporučujeme provést test snášenlivosti – nanesete kapku produktu na kůži a počkejte 24 hodin, zda se neobjeví alergická reakce. 
Kategorie: Kosmetika
Obsah balení: 2,5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud jde o maximální čistotu a účinnost, není nad čerstvost. Nic ji nepředčí. Proto se ve všem, co značka Nuori dělá - od hledání nejlepších přírodních ingrediencí až po výrobu v malých sériích - zaměřuje na poskytování čerstvě namíchaných, čistých produktů na vrcholu jejich síly. Je čas začít s čerstvostí. Je čas na NUORI.

NUORI_Hourglass_faca511c-d837-4c06-bb02-61b31f2fd19b_450x

PROČ ČERSTVÉ?

Většina kosmetických výrobků je dnes vyráběna tak, aby vydržela minimálně 30 měsíců, tedy 2,5 roku nebo déle. To dává smysl, pokud se soustředíte pouze na optimalizaci hospodářského výsledku, ale nikoliv, pokud je vaším cílem výkonnost produktu.

Byli jsme učeni věřit, že delší je lepší, že data spotřeby jsou špatná a že výrobky by měly vydržet věčně. Četné studie však prokázaly, že běžně používané účinné látky, jako jsou vitaminy a peptidy, jsou v kosmetických přípravcích nestabilní. Své prospěšné vlastnosti začínají ztrácet již po několika měsících. Vzhledem k tomu, že v dohledu nejsou žádné čerstvé možnosti péče o pleť, naučili jsme se přijmout kompromis v podobě delší doby použitelnosti jako daň za podnikání.

To se nyní mění.

ROZDÍL NUORI

Všechny přípravky NUORI jsou vyvinuty tak, aby přinášely viditelné výsledky, a používají pouze ty nejlepší přírodní složky a nejnovější generaci bioinženýrských aktivních látek. Nuori produkty jsou čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních závodech a neprodleně dodávány do prodejcům po celém světě.

Čerstvě namíchané receptury NUORI jsou jedinečné ve dvou různých směrech:

1
Poskytují 100% účinnost. Protože vždy vybíráme ty nejlepší účinné látky, které může přírodní věda nabídnout, a protože naše receptury nejsou oslabeny rozpadem složek v závislosti na čase. 

2
Jsou extrémně čisté - 100% bez syntetických konzervačních látek, stabilizátorů a dalších přísad, které se běžně používají ke stabilizaci a prodloužení trvanlivosti kosmetických přípravků.

 

 

Vital_Foaming_Cleanser_Batch_964_web_450x

PLNÍME SVŮJ SLIB

Svěžest definuje důvod naší existence a určuje laťku pro všechny aspekty konceptu NUORI. Tím však nekončíme. Vyvíjíme také inteligentní receptury s použitím pouze těch nejlepších přírodních složek. A chráníme integritu těchto receptur pomocí obalů nejvyšší kvality a označováním všech výrobků jasnými čísly šarží a daty spotřeby.

Vítejte v odvětví, které nově přemýšlí o svěží přírodní kráse!

SLOŽENÍ

Každé složení, které vyvíjíme, začíná dvěma otázkami:

Jakých viditelných a trvalých výsledků chceme dosáhnout? Jaký smyslový požitek chceme nabídnout?

Poté identifikujeme nejlepší přírodní účinné látky s doloženou účinností a bezpečností, které nám umožní těchto výsledků dosáhnout. Hotové receptury pak důkladně testujeme na účinnost, čistotu a bezpečnost podle přísných předpisů Evropské unie pro kosmetiku. Provádíme také další testování, kdykoli to vyžadují jiné národní regulační orgány, např. americký úřad FDA. Vývoj nové receptury od nápadu k hotovému výrobku nám obvykle trvá více než 1 rok.

BALENÍ

Náš prvotřídní ochranný obal minimalizuje působení vzduchu, světla a bakterií před použitím a během něj. To znamená, že každý výrobek NUORI, se kterým se setkáte, je zaručeně maximálně účinný.

VÝROBA

Pro zajištění rychlého uvedení na trh jsou výrobky NUORI čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních zařízeních, baleny a neprodleně dodávány našim maloobchodním partnerům po celém světě.

ČÍSLO ŠARŽE

Číslo šarže najdete vždy vyražené na přední straně našeho vnějšího obalu a zaručuje optimální čerstvost a účinnost vašich oblíbených výrobků NUORI. Toto razítko považujeme za pádný důkaz, že výrobky NUORI jsou nejčerstvější na trhu.

DATUM EXPIRACE

Naše přírodní přípravky zůstávají účinné a stabilní až do Data expirace. Toto datum poskytuje další úroveň transparentnosti a slouží jako připomínka, kdy je třeba vyměnit váš výrobek NUORI za nový, čerstvý. Datum expirace najdete vyražené na dně našich lahviček nebo na horní straně našich tub.

Snímek obrazovky 2022-08-23 v 14.37.38