Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

Abel

Webová stránka značky: Abel
 
Psal se rok 2011, zakladatelka společnosti Abel a bývalá vinařka, Frances Shoemack hledala v Amsterdamu skutečně přírodní parfém, ale neúspěšně. Brzy poté se zrodil nápad pro Abel. Kolega Novozélanďan, mistr parfumář Isaac Sinclair, se stal prvním spojencem Frances ve snaze narušit průmysl, který nevěřil, že přírodní parfém může být elegantní, moderní a postavit se po boku těch nejlepších světových. Vůně Abel jsou vytvořeny výhradně z ingrediencí pocházejících z přírodních zdrojů, obaly jsou zcela recyklovatelné a obecně filozofie značky ctí hodnoty udržitelnoti. Abel věří v krásu vůně a její schopnost obohatit každodenní život člověka. Na rozdíl od uniformních syntetických vůní se přírodní ingredience pojí s lidskou kůží a vytvoří na každém unikátní vůni, která se rozvíjí postupně během celého dne.
 
Od té doby uplynulo deset let a společnost Abel, která nyní sídlí ve Wellingtonu na Novém Zélandu, se prodává ve 33 zemích po celém světě. Tým Abel se rozrostl, stejně jako jeho kolekce - i když v organickém tempu. Mise značky Abel, i když zůstává neochvějná, také vzrostla. Již nejsou spokojeni s výrobou nejlepšího přírodního parfému na světě, jsou motivováni k pozitivnímu dopadu jak na životní prostředí, tak na komunitu.
 
 Značka Abel netestuje na zvířatech a nepoužívá složky živočišného původu. 
 
Abel Odor

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace