Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Suntribe

Webová stránka značky: Suntribe

Suntribe založili před více než třemi lety Karl, Hampus a Julia - tři přátelé, kteří milují přírodu stejně jako my, kteří se při surfování, horolezectví nebo běhání snaží překonat své limity.

Tak jak se to stalo, že jsme založili značku Suntribe?  V podstatě proto, že se cítíme v přírodě jako doma a chceme náš domov chránit. Jsme unaveni ze starých a příliš komerčních způsobů výroby opalovacích krémů a upřímně řečeno, také se zlobíme na to, jak věci fungují. Dnešní stav v oboru opalovacích krémů je takový, že můžete použít přísady, které jsou prokazatelně nebezpečné jak pro přírodu, tak pro lidi. A všechno je zcela legální. Šílené, že? 

Naším posláním je přispívat ke změnám. Proto vyrábíme přírodní opalovací krémy, které jsou 100% bez syntetických chemikálií a zbytečných přísad, jako jsou parfémy a konzervační látky. A vy se tak nemusíte strachovat, co v nich najdete. Naše výrobky dokazují, že můžete spojit vysokou funkčnost a bezpečnost a není potřeba žádných kompromisů. Nikdy jsme do naší kosmetiky nepřidali nic, co by popřelo tyto zásady jako používání syntetických chemikálií jen proto, že jsou levnější. To není ve stylu Suntribe.

Naše filozofie je založena na používání pouze těch přísad, které se osvědčily - jak pro nás, tak pro životní prostředí - a zároveň jsou funkční. Proto při přípravě naší kosmetiky používáme pouze organické oleje, vosky, másla a přírodní minerály.

Všechny naše produkty jsme před uvedením na trh podrobili náročným testovacím zkouškám v reálném světě. Pokud vyvineme opalovací krém pro surfaře, testujeme ho v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, na mnoha typech pleti a v největších vlnách, dokud nebudeme 100% spokojeni s tím, jak krém funguje. Totéž platí pro další kosmetické výrobky, jako jsou tělová másla a hydratační krémy. Všechny produkty byly pečlivě vytvořeny a vyvinuty společně s nadšenci pro péči o pleť, aby se zajistilo, že budou dodržovat vysoké standardy, které zákazníci očekávají.  

„Být členem kmene znamená to, že víte, že chráníte životní prostředí i sebe.“

Věříme v dobré přírodní opalovací krémy bez připojených otazníků, pro nás a všechny ostatní - adrenalin hledající surfaře, bezstarostné plážomily, děti, pracující maminky, dědečky, babičky a víkendové turisty.  Chcete-li používat přírodní produkty, nemělo by to být jen pro několik vyvolených, ale pro každého.

"Tři základní složky našeho podnikání: vynikající vlny, které rozjedou věci do pohybu, trocha slunce, která každého zahřeje a navnadí na nápad, a společná vášeň, která nás spojuje dohromady."

 

Žádné produkty značky Suntribe nebyly nalezeny...