Bloom and Blossom OFF TO BED Hýčkající olej do koupele plnohodnotné balení jako dárek při nákupu na 2 490 Kč!

Tincture Přírodní čistící sprej na podlahy

100% přírodní, netoxický čistící sprej na podlahy připravený ihned k použití je bezpečný pro malé nožičky, ručičky i tlapky. Díky naší jedinečné směsi TINCTURE je čištění podlah hračkou a udrží bakterie a viry na uzdě bez použití škodlivých chemikálií, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví a zdraví vašich blízkých.

Vhodné pro všechny povrchy podlah včetně dřeva, kamene a mramoru. Zabíjí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry.

Obsah balení 475 ml.

Dostupnost Skladem
199 Kč
Tincture Přírodní čistící sprej na podlahy
Photo3 e6b4e531 21e3 47f3 b2b1 de66e03a865b 700x
Novinka

Naše speciální směs čistých esenciálních olejů, organických rostlinných extraktů a rostlinných aktivních látek inspirovaná moudrostí starých mnichů obsahuje oleje z eukalyptu, tymiánu, rozmarýnu a heřmánku.
TINCTURE Přírodní čistící sprej na podlahy je ideálním řešením pro každodenní čistotu podlah.

Použití:

Odemkněte do polohy pro stříkání a několikrát podlahu pořádně postříkejte, poté setřete. Používejte podle potřeby, není třeba ředit.

Vhodný na všechny povrchy podlah včetně dřeva, kamene, mramoru a žuly.

Doplňte tento výrobek našimi náplněmi a snižte množství plastů ve své domácnosti. Naše krásné antibakteriální bílé láhve obsahují technologii stříbra, díky níž je láhev navždy zbavena bakterií uvnitř i zvenčí, a proto ji lze donekonečna doplňovat.

 •  100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (přírodní cukry) Konzervační látky (na rostlinné bázi) Směs TINCTURE 100% přírodních a esenciálních olejů benzyl benzoát, citral, citronellal, eugenol, limonen, linalool. Benzoan sodný, sorban draselný, limonen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.