Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní čistící sprej na skla, zrcadla a kovy

100% přírodní a netoxický čisticí prostředek na různé povrchy, ideální na čištění všech skleněných, zrcadlových a nerezových povrchů. A pokud by to nestačilo, naše jedinečné složení bez rozmazávání funguje jako sen a také tak voní.

Zabíjí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry.

Obsah balení 475 ml.

Dostupnost Skladem
249 Kč
Tincture Přírodní čistící sprej na skla, zrcadla a kovy

Čistič skla bez obsahu amoniaku: TINCTURE na sklo, zrcadla a ocel je inspirován moudrostí starověkých mnichů a jeho jedinečné složení je 100% přírodní a kombinuje čisté esenciální oleje, organické rostlinné výtažky a účinné látky na rostlinné bázi. Naše složení bez amoniaku znamená, že můžete odstranit šmouhy, odolné skvrny a bakterie ze skleněných povrchů a zároveň se vyhnout vdechování agresivních chemikálií, šetřit planetu a pečovat o zdraví své rodiny. Jedinečná směs hřebíčkového, eukalyptového a tymiánového oleje a organického heřmánkového extraktu úžasně voní, takže je snadné a příjemné ji kdykoli vzít do ruky a nastříkat pro rychlý úklid!

Čistič nerezové oceli: Odsavače par, varné desky a další nerezové spotřebiče jsou náchylné k usazování prachu, mastnoty a nečistot. Udržujte svou kuchyni svěží s naším přírodním čističem nerezové oceli, který nezanechává koktejl toxických chemikálií v blízkosti míst pro přípravu jídla.

Použití:

Odemkněte do polohy pro stříkání a stříkejte na jakýkoli skleněný, zrcadlový nebo ocelový povrch. Otřete čistým a suchým hadříkem, pak se odstupte a obdivujte lesklý a zářivý povrch, který je zcela beze šmouh!

Stačí jen trochu!

TINCTURE Nejlepší tipy:

Po každém použití sprchu opláchněte stěrkou, abyste odstranili zbytky mýdla.

Okna myjte v zamračený den, abyste zabránili jejich příliš rychlému vysychání na slunci, které může způsobit šmouhy.

Snažte se pravidelně umývat nerezové nádobí - zvykněte si utírat ho současně s pracovní deskou, abyste zabránili odolnému usazování mastnoty.

 • 100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5% neiontové povrchově aktivní látky (cukr), Ethanol (alkohol z obilí), Konzervační látka (rostlinná) Směs TINCTURE 100% přírodních olejů (benzyl benzoát, citral, citronellal, eugenol, limonen, linalool). ** Bez amoniaku ** Amoniak je chemická látka, která se nachází v mnoha čisticích prostředcích na sklo a je známo, že způsobuje podráždění dýchacích cest a při rozprašování může znečišťovat vzduch ve vaší domácnosti po dobu několika týdnů, což přispívá k mnoha zdravotním problémům. Kromě toho mají chemikálie jako čpavek také dopad na životní prostředí a při vyplavení do kanalizace ohrožují kvalitu vody, ryby a další volně žijící živočichy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.