Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň

100% přírodní, netoxický antibakteriální a antivirový víceúčelový sprej vhodný na všechny povrchy včetně mramoru a žuly a bezpečný pro celou rodinu.

Klinicky testováno. Ničí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry, a zanechává povrchy bez poskvrnky, božsky vonící a bez toxinů. Inspirováno moudrostí starých mnichů.

Jednoduše nalijte obsah do své antibakteriální univerzální láhve Tincture Přírodního univerzálního čistícího spreje, doplňte vodu až po okraj a před použitím jemně protřepejte.

Obsah balení 50 ml.

Dostupnost Skladem
209 Kč
Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň
Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň 1
Tip

Oceňovaný, 100% přírodní a víceúčelový sprej účinně čistí všechny povrchy včetně mramoru a žuly. Univerzální sprej TINCTURE je antibakteriální, antivirový a představuje oceánsky bezpečnou alternativu k čisticím prostředkům na bázi bělidel, které obsahují drsné chemikálie škodlivé pro vaše zdraví, zdraví vašich blízkých a planetu. Klinicky a dermatologicky testováno.

Směs účinných látek na rostlinné bázi, inspirovaná moudrostí starověkých mnichů, si poradí s choroboplodnými zárodky, mastnotou a špínou a zanechá povrchy bez poskvrnky, s božskou vůní a bez toxinů. Kromě toho, že tento čisticí prostředek pro domácnost udrží vaši rodinu zdravou, dodá vašemu domovu pocit klidu a pohody díky naší jedinečné směsi esenciálních olejů včetně šalvěje, eukalyptu, skořice, tymiánu a cedrového dřeva, které vytvářejí relaxační vůni připomínající jarní les.

Použití:

Jednoduše nalijte do své antibakteriální univerzální láhve Tincture Přírodního univerzálního čistícího spreje, doplňte vodu až po okraj a před použitím jemně protřepejte.

 • 100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (přírodní cukry), 5 % amfoterní povrchově aktivní látky (kukuřice cukrová, kokos), konzervační látka (na rostlinné bázi) Naše jedinečná směs TINCTURE 100% přírodních čistých esenciálních olejů, organických rostlinných extraktů a aktivních látek na rostlinné bázi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.