Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 3 500 Kč Zásilkovna kurýr, ČP, PPL a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň

100% přírodní, netoxický antibakteriální a antivirový víceúčelový sprej vhodný na všechny povrchy včetně mramoru a žuly a bezpečný pro celou rodinu.

Klinicky testováno. Ničí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry, a zanechává povrchy bez poskvrnky, božsky vonící a bez toxinů. Inspirováno moudrostí starých mnichů.

Jednoduše nalijte obsah do své antibakteriální univerzální láhve Tincture Přírodního univerzálního čistícího spreje, doplňte vodu až po okraj a před použitím jemně protřepejte.

Obsah balení 50 ml.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
148 Kč
Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň
Tincture Přírodní univerzální čistící sprej 10x koncentrovaná náplň 1
Novinka Tip

Oceňovaný, 100% přírodní a víceúčelový sprej účinně čistí všechny povrchy včetně mramoru a žuly. Univerzální sprej TINCTURE je antibakteriální, antivirový a představuje oceánsky bezpečnou alternativu k čisticím prostředkům na bázi bělidel, které obsahují drsné chemikálie škodlivé pro vaše zdraví, zdraví vašich blízkých a planetu. Klinicky a dermatologicky testováno.


Směs účinných látek na rostlinné bázi, inspirovaná moudrostí starověkých mnichů, si poradí s choroboplodnými zárodky, mastnotou a špínou a zanechá povrchy bez poskvrnky, s božskou vůní a bez toxinů. Kromě toho, že tento čisticí prostředek pro domácnost udrží vaši rodinu zdravou, dodá vašemu domovu pocit klidu a pohody díky naší jedinečné směsi esenciálních olejů včetně šalvěje, eukalyptu, skořice, tymiánu a cedrového dřeva, které vytvářejí relaxační vůni připomínající jarní les.

Použití:

Jednoduše nalijte do své antibakteriální univerzální láhve Tincture Přírodního univerzálního čistícího spreje, doplňte vodu až po okraj a před použitím jemně protřepejte.

 •  100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (přírodní cukry), 5 % amfoterní povrchově aktivní látky (kukuřice cukrová, kokos), konzervační látka (na rostlinné bázi) Naše jedinečná směs TINCTURE 100% přírodních čistých esenciálních olejů, organických rostlinných extraktů a aktivních látek na rostlinné bázi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.