Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem

Tištěná brožurka pro všechny nastávající a čerstvé maminky, která vznikla ve spojení s úžasnou Míšou Kalusovou a Drahou Sokolovou, spoluzakladatelkami Jemného zrození.

Jemnou a milou formou se snažíme čerstvé mamince podat pár základních informací o šestinedělí, spolu s našimi tipy, jak si toto náročné období v životě ženy zpříjemnit.

Formát A5, 28 stran, šitá vazba.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
49 Kč
Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem

Milá nastávající či čerstvá maminko,

moc Vám gratulujeme k těhotenství či narození maminka. Doufáme, že se v nové roli cítíte dobře. Samy, jako několikanásobné maminky, víme, že to je role krásná, ale pěkně náročná.

Velmi dobře si vzpomínáme na sebe, když jsme jako prvorodičky řešily vše nové kolem miminka. Jaké bylo naše překvapení na předporodním kurzu, když nám lektorka říkala o šestinedělí, očistkách či zánětech prsu. Musíme se Vám k něčemu přiznat, vůbec jsme neměly tušení, o čem mluví. A těch věcí, které nás po porodu překvapily bylo ještě mnohem více.

A to byl důvod, proč jsme se rozhodly v Made for Moms vytvořit tuto malou brožurku. Aby Vám třeba trochu pomohla v období šestinedělí, zodpověděla některé otázky a uklidnila Vaši nejistotu.

Brožurka vznikla ve spojení s úžasnou Míšou Kalusovou a Drahou Sokolovou, spoluzakladatelkami Jemného zrození. V Jemném zrození Vám pomohou prožít těhotenství a porod v lásce a klidu. Jemné Zrození vytvořilo program, který představuje moderní, ucelený a populární kurz hypnoporodu v České republice. Kurzy pořádají již od roku 2012 a situaci v České republice tak mají dokonale zmapovanou. Jejich kurz je tak přizpůsoben českému prostředí a českým ženám. 

Čemu se budeme věnovat:

Psychické změny před a po porodu

Fyzické změny po porodu

Kojení

Na závěr pár tipů, jak zvládnout šestinedělí s úsměvem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Made for Moms stojíme my dvě, Markéta a Monika. Dvě nerozlučné kamarádky, maminky a nyní také obchodní partnerky. Společná spolupráce byla naším dlouhodobým snem a jsme rády, že jsme našly směr, který nás baví a naplňuje. A skrze něj se snažíme dělat radost i vám.   

Zásady naší značky:
Pouze přírodní kosmetika, která je vhodná pro použití jak v těhotenství, po porodu tak i pro miminka. 
Podpora lokálních značek.
Podpora neziskových organizací.
Řídíme se hesly: příroda, udržitelnost, čistota a láska. 
Dbáme s nejvyšší pečlivostí na výběr značek, se kterými spolupracujeme. 
 
blog