Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Learning Resources Set aktivit - Matematické kostky a bloky Mathlink® Cubes Numberblocks 11-20

Tato sada kostek MathLink je ideální pro učení ve třídě i doma. Děti vytvářejí své vlastní číselné bloky jedenáct až dvacet a dělají spoustu zábavných matematických činností, které pomáhají budovat smysl pro čísla.

Dostupnost Skladem
1 290 Kč
Learning Resources Set aktivit - Matematické kostky a bloky Mathlink® Cubes Numberblocks 11-20

Přidejte nový rozměr do učení matematiky pomocí číselných bloků! Tato sada obsahuje vše, co děti potřebují k tomu, aby mohly používat speciální edici MathLink Cubes ke stavbě Numberblocks Eleven to Twenty všemi způsoby, které jsou uvedeny v epizodách.

Tato sada obsahuje tři exkluzivní doplňky postav: Skateboard a helmu pro čtrnáctku a cylindr Twenty.

  • Sada obsahuje 15 oboustranných zapisovacích a stíracích karet aktivit, které obsahují 30 zábavných, praktických matematických výukových aktivit souvisejících s vybranými epizodami z televizního seriálu. Aktivity byly vyvinuty tak, aby pomohly dětem rozpoznávat čísla, učit se počítat, sčítat a odčítat, objevovat dělení a násobení a rozvíjet dovednosti při řešení problémů.
  • Děti mohou pomocí 10 barevných karet postav v sadě poznat kouzlo čísel za každým číselným blokem.
  • Sada obsahuje 155 číselných bloků MathLink kostek, 50 čelních štítků, 43 nálepek, 10 čísel, 10 karet postav, 15 oboustranných karet aktivit pro psaní a stírání, skateboard a helmu čtrnáctky, cylindr dvacítky a vícejazyčný průvodce doprovodnými aktivitami.

Číselné bloky Kostky měří 2 cm čtverce, karty postav měří 7,5 cm x 10 cm, kartičky aktivit měří 21,5 cm x 14 cm.

K dispozici také - Číselné matematické kostky a bloky - počítání od 1-10 - set aktivit.

Vhodné pro děti 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Learning Resources®, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - od abecedy a 123 až po kódování bez obrazovky a STEM - díky nim je učení zábavné v každém věku, fázi a na každé úrovni dovedností.

Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši.

Objevte nespočet způsobů, jak se učit hrou, s našimi oceňovanými a nejprodávanějšími produkty, jako je vítěz soutěže Hračka roku Botley® Coding Robot.