Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Learning Recources Číselné matematické kostky a bloky Mathlink®- počítání od 1-10 - set aktivit

Díky těmto kostičkám probudíte v dětech přirozenou touhu po učení. Děti nejen, že čísla vidí, ale naučí se i to, jak čísla fungují, a přirozenou formou si tak osvojují klíčové matematické dovednosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
950 Kč
Learning Recources Číselné matematické kostky a bloky Mathlink®- počítání od 1-10 - set aktivit

Sada aktivit je ideální pro výuku matematiky. 30 aktivit na 15 kartách, na které můžete navíc zapisovat poznámky nebo příklady a zároveň je mazat a přepisovat stále dokola. Děti s kostičkami a pomocí kartiček mohou zábavným způsobem rozvíjet rané matematické dovednosti. Tyto aktivity byly vyvinuty, aby pomohly dětem rozpoznat čísla, naučit se počítat, sčítat a odečítat, objevovat dělení a násobení a učiDěti používají barevné karty postav, aby se o každém čísle dozvěděly více. Kostičky jsou navrženy tak, aby umožnily malým rukám je snadné skládání, spojování a odkrývání čísel.

Sada obsahuje:

  • 100 kostek, 59 čelních desek, 54 samolepek, 11 číslování, 11 karet znaků, 15 oboustranných karet aktivit pro zápis a vymazání a 1 stojan.

Bloky měří 2 cm, karty postav měří 7,5 cm x 10 cm, karty aktivit měří 21,5 cm x 14 cm.

Výrobce doporučuje dětem od 3 let, ale záleží na schopnostech vašeho dítěte.

Pro starší děti doporučujeme kostky na počítání od 11-20.

 Více ve videu:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Learning Resources®, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - od abecedy a 123 až po kódování bez obrazovky a STEM - díky nim je učení zábavné v každém věku, fázi a na každé úrovni dovedností.

Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši.

Objevte nespočet způsobů, jak se učit hrou, s našimi oceňovanými a nejprodávanějšími produkty, jako je vítěz soutěže Hračka roku Botley® Coding Robot.