Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

NUORI SUPREME sérum s vitamínem C

Rozjasňující sérum s čistým 7,5% vitaminem C. Zlepšuje texturu a tón pleti.

TYP KŮŽE:
Všechny, včetně citlivé pokožky

STAVY POKOŽKY:
Tmavé skvrny / hyperpigmentace, mdlá / dehydratovaná, stárnoucí pleť / jemné linky a vrásky

VÝSLEDKY:
Rozjasněná, oživená pleť s jemnějším a zářivějším vzhledem

Dostupnost Skladem
2 390 Kč
NUORI SUPREME sérum s vitamínem C
NUORI SUPREME sérum s vitamínem C 1
Novinka Tip

První a originální čerstvě namíchané sérum s vitaminem C. Jedná se o zcela přírodní, inovativní sérum, které výrazně zlepšuje vzhled a tón pleti, poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí a dodává pleti pružnost a vlhkost.

1. Stisknutím tlačítka smícháte čistý vitamin C do báze séra obsahující kyselinu ferulovou a hyaluronovou. Čerstvá aktivace zajišťuje maximální účinnost přípravku.
2. Viditelně rozjasňuje pleť a vyrovnává tón pleti. Účinná forma vitaminu C ve složení potlačuje tvorbu melaninových pigmentů a zvyšuje produkci kolagenu zpevňujícího pleť.
3. Nabízí silnou antioxidační ochranu, neutralizuje škodlivé volné radikály a napravuje předchozí oxidační poškození.
4. Hydratuje a doplňuje vnitřní zásobárny vody v pleti. Díky ochranným bariérám a hydratačním účinkům složení také zajišťuje, že pleť zůstane hydratovaná po celé hodiny.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

 Vitamin C (ascorbic acid)

VITAMIN C (KYSELINA ASKORBOVÁ)

Vysoce účinná forma vitaminu C, která poskytuje silnou antioxidační ochranu, potlačuje tvorbu melaninových pigmentů a podporuje tvorbu kolagenu pro zlepšení vzhledu a tónu pleti.

 

Natural glycerin and hyaluronic acid

PŘÍRODNÍ GLYCERIN A KYSELINA HYALURONOVÁ

Tyto složky s pozoruhodnými hydratačními a zvlhčujícími vlastnostmi nejen doplňují rovnováhu vlhkosti v pleti, ale navíc zajišťují její udržení.

 

Plant-based ferulic acid

ROSTLINNÁ KYSELINA FERULOVÁ

Silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje fotoochranné vlastnosti vitaminu C.

 

Použití:

Aktivujte složení v den první aplikace: stiskněte tlačítko na uzávěru, aby se do báze séra uvolnil čistý práškový vitamin C. Silně protřepejte, aby se složení smísilo, a nasaďte uzávěr s pipetou. Aplikujte ráno a večer na obličej, krk a dekolt po vyčištění pleti.

Pro dosažení optimálních výsledků používejte lahvičku po dobu 15-20 dnů ihned po aktivaci, bez přestávek. Poté aktivujte druhou lahvičku a pokračujte v každodenním používání až do konce.

Po aplikaci může být cítit mírné teplé brnění. Je to důsledek interakce čistého vitaminu C s vaší pokožkou.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte toto ošetření sérum jednou za čtvrt roku.

Glycerin¹, Aqua (Water), Ascorbic Acid (Vitamin C), Rosa Damascena (Damask Rose) Flower Water, Pentylene Glycol¹, Arginine, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Ferulic Acid, Citronellol², Sodium Gluconate, Parfum (Fragrance)².

¹ ¹ rostlinného původu / ² Ze 100% přírodní květové vody Rosa Damascena (damašská růže)

 Ačkoliv jsou naše produkty vhodné pro používání v těhotenství, doporučujeme provést test snášenlivosti – nanesete kapku produktu na kůži a počkejte 24 hodin, zda se neobjeví alergická reakce. 
Kategorie: Kosmetika
Obsah balení: 2x 10ml

Příprava NUORI SUPREME sérum s vitamínem C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud jde o maximální čistotu a účinnost, není nad čerstvost. Nic ji nepředčí. Proto se ve všem, co značka Nuori dělá - od hledání nejlepších přírodních ingrediencí až po výrobu v malých sériích - zaměřuje na poskytování čerstvě namíchaných, čistých produktů na vrcholu jejich síly. Je čas začít s čerstvostí. Je čas na NUORI.

NUORI_Hourglass_faca511c-d837-4c06-bb02-61b31f2fd19b_450x

PROČ ČERSTVÉ?

Většina kosmetických výrobků je dnes vyráběna tak, aby vydržela minimálně 30 měsíců, tedy 2,5 roku nebo déle. To dává smysl, pokud se soustředíte pouze na optimalizaci hospodářského výsledku, ale nikoliv, pokud je vaším cílem výkonnost produktu.

Byli jsme učeni věřit, že delší je lepší, že data spotřeby jsou špatná a že výrobky by měly vydržet věčně. Četné studie však prokázaly, že běžně používané účinné látky, jako jsou vitaminy a peptidy, jsou v kosmetických přípravcích nestabilní. Své prospěšné vlastnosti začínají ztrácet již po několika měsících. Vzhledem k tomu, že v dohledu nejsou žádné čerstvé možnosti péče o pleť, naučili jsme se přijmout kompromis v podobě delší doby použitelnosti jako daň za podnikání.

To se nyní mění.

ROZDÍL NUORI

Všechny přípravky NUORI jsou vyvinuty tak, aby přinášely viditelné výsledky, a používají pouze ty nejlepší přírodní složky a nejnovější generaci bioinženýrských aktivních látek. Nuori produkty jsou čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních závodech a neprodleně dodávány do prodejcům po celém světě.

Čerstvě namíchané receptury NUORI jsou jedinečné ve dvou různých směrech:

1
Poskytují 100% účinnost. Protože vždy vybíráme ty nejlepší účinné látky, které může přírodní věda nabídnout, a protože naše receptury nejsou oslabeny rozpadem složek v závislosti na čase. 

2
Jsou extrémně čisté - 100% bez syntetických konzervačních látek, stabilizátorů a dalších přísad, které se běžně používají ke stabilizaci a prodloužení trvanlivosti kosmetických přípravků.

 

 

Vital_Foaming_Cleanser_Batch_964_web_450x

PLNÍME SVŮJ SLIB

Svěžest definuje důvod naší existence a určuje laťku pro všechny aspekty konceptu NUORI. Tím však nekončíme. Vyvíjíme také inteligentní receptury s použitím pouze těch nejlepších přírodních složek. A chráníme integritu těchto receptur pomocí obalů nejvyšší kvality a označováním všech výrobků jasnými čísly šarží a daty spotřeby.

Vítejte v odvětví, které nově přemýšlí o svěží přírodní kráse!

SLOŽENÍ

Každé složení, které vyvíjíme, začíná dvěma otázkami:

Jakých viditelných a trvalých výsledků chceme dosáhnout? Jaký smyslový požitek chceme nabídnout?

Poté identifikujeme nejlepší přírodní účinné látky s doloženou účinností a bezpečností, které nám umožní těchto výsledků dosáhnout. Hotové receptury pak důkladně testujeme na účinnost, čistotu a bezpečnost podle přísných předpisů Evropské unie pro kosmetiku. Provádíme také další testování, kdykoli to vyžadují jiné národní regulační orgány, např. americký úřad FDA. Vývoj nové receptury od nápadu k hotovému výrobku nám obvykle trvá více než 1 rok.

BALENÍ

Náš prvotřídní ochranný obal minimalizuje působení vzduchu, světla a bakterií před použitím a během něj. To znamená, že každý výrobek NUORI, se kterým se setkáte, je zaručeně maximálně účinný.

VÝROBA

Pro zajištění rychlého uvedení na trh jsou výrobky NUORI čerstvě míchány v malých šaržích každých 10 až 12 týdnů v profesionálních výrobních zařízeních, baleny a neprodleně dodávány našim maloobchodním partnerům po celém světě.

ČÍSLO ŠARŽE

Číslo šarže najdete vždy vyražené na přední straně našeho vnějšího obalu a zaručuje optimální čerstvost a účinnost vašich oblíbených výrobků NUORI. Toto razítko považujeme za pádný důkaz, že výrobky NUORI jsou nejčerstvější na trhu.

DATUM EXPIRACE

Naše přírodní přípravky zůstávají účinné a stabilní až do Data expirace. Toto datum poskytuje další úroveň transparentnosti a slouží jako připomínka, kdy je třeba vyměnit váš výrobek NUORI za nový, čerstvý. Datum expirace najdete vyražené na dně našich lahviček nebo na horní straně našich tub.

Snímek obrazovky 2022-08-23 v 14.37.38