Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tetování na těhotenské bříško Měsíce

Oslavte každou fázi svého těhotenství těmito dočasnými tetováními na břicho, která jsou dokonalá na oznamování těhotenství, těhotenské focení nebo jen na takové vzpomínkové domácí focení. Jedno je jisté, budou se krásně vyjímat na vašem Instagramu!
 
 
Dostupnost Skladem
149 Kč
Tetování na těhotenské bříško Měsíce
letni vyprodej

Oslavte každou fázi svého těhotenství těmito dočasnými tetováními na břicho, která jsou dokonalá na oznamování těhotenství, těhotenské focení nebo jen na takové vzpomínkové domácí focení. Jedno je jisté, budou se krásně vyjímat na vašem Instagramu :)
Na návrhu jsme pracovaly s úžasnými ženami z tetovacího salónu Vesna Tattoo, které přesně vyslyšely naše prosby, aby obrázky byly jemné, ženské a oslavující toto radostné období.
 
Tetovačky  jsou vytištěny netoxickým inkoustem na rostlinné bázi od firmy Kresky.sk
 
Tetování od Kresky.sk jsou vyrobeny ze všech přírodních složek, doporučujeme před použitím zkontrolovat seznam složek, abyste se ujistili, že nemáte žádné známé alergie na složky.
 

Kresky splňují následující oficiální normy:  

- Nařízení EP o kosmetických přípravcích 1223/2009 Řada norem pro kosmetické přípravky (seznam složení, výrobní sortiment, kontaktní údaje distributora a řada dalších norem)  

- Dermatologicky testováno Pravidelný dermatologický test, naposledy jsme ho dělali v březnu 2020 na 50 lidech v německé laboratoři - samozřejmě úspěšně :)  

- Evropská norma STN EN 71-3 (Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace některých prvků) Norma specifikující podmínky bezpečnosti hraček a migrace vybraných látek.

 

Splňují také další neoficiální normy:  

- Bez krutosti.

Kresky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech.  

- Kompostovatelné

Kresky a zbytky po jejich použití jsou plně a bezpečně kompostovatelné, pokud jsou vyrobeny s krycím papírem (tj. ne s průhledným plastem).  

- Vegan Na žádost našeho amerického partnera jsme si také nechali potvrdit testovací laboratoří, že Kreskys jsou veganské, tedy bez použití živočišných organických složek  

- Původně ekologické

Snažíme se být přirozeně ekologičtí - nevytvářet zbytečný odpad při výrobě Kreskys a ve spolupráci se zákazníkem vytvořit výrobek tak, aby nedocházelo k plýtvání materiály.

 
ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER; Aqua; Polyacrylate; LINSEED OIL ASCORBATE ESTERS; Rosin Polymer fumarated and maleated; GLYCINE SOJA OIL; AMMONIUM LAURETH SULFATE; Phenoxyethanol; linseed oil polymer; VERNICIA FORDII OIL; manganese neodecanoate; Ammonia; Fattyacids, C9-11-branched, glycidyl esters, polymers; Triolein; SILICA DIMETHYL SILYLATE;PTFE; Castor Oil, oxidized; Talc; ETHYLHEXYL ACRYLATE; Polyethylene; TBHQ; Fatty acids, C16-18, 2-ethylhexyl esters; Chlorite-group minerals; BHT;Dolomite;[+/- CI 77891, CI 77266, CI 11710, CI 15850, CI 74160]

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Made for Moms stojíme my dvě, Markéta a Monika. Dvě nerozlučné kamarádky, maminky a nyní také obchodní partnerky. Společná spolupráce byla naším dlouhodobým snem a jsme rády, že jsme našly směr, který nás baví a naplňuje. A skrze něj se snažíme dělat radost i vám.   

Zásady naší značky:
Pouze přírodní kosmetika, která je vhodná pro použití jak v těhotenství, po porodu tak i pro miminka. 
Podpora lokálních značek.
Podpora neziskových organizací.
Řídíme se hesly: příroda, udržitelnost, čistota a láska. 
Dbáme s nejvyšší pečlivostí na výběr značek, se kterými spolupracujeme. 
 
blog