Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dřevěnný podstavec na Mojžíšův koš KUKO

Tento volitelný stojan z přírodního dřeva v mžiku promění Mojžíšův koš KUKO v jemně houpací kolébku. Je lehký a snadno se přenáší, takže se jistě stane nepostradatelnou součástí prvních měsíců života vašeho děťátka.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
3 390 Kč
Charlie Crane Dřevěnný podstavec na Mojžíšův koš KUKO
Dřevěnný podstavec na Mojžíšův koš KUKO 3
Novinka

  • Rozměry smontovaného stojanu: 64 x 58 x V48 cm
  • Splňuje evropskou normu EN 1466:2014
  • Složení: přírodní bukové dřevo
  • Pouze pro použití s kolébkou Charlie Crane KUKO

Upozornění: látková kolébka KUKO je volitelné příslušenství a prodává se samostatně.

Materiál:

Přírodní bukové dřevo.

Údržba:

Dřevěnou základnu kolébky očistěte vlhkou houbou a poté ji otřete čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte rozpouštědla, ředidla, alkoholy, brusné prostředky apod.

Balení obsahuje:

1 dřevěný stojan pro Mojžíšův koš KUKO.

 

Kategorie: Mojžíšův koš KUKO
Rozměry: 43 cm x 73 cm x 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1