Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Novinky

Vánoční/Mikulášské balíčky pro babičky a dědečky

Vánoční/Mikulášské balíčky pro babičky a dědečky

Rok se s rokem sešel a my se opět s radostí zapojujeme do krásné akce, vánoční balíčky pro babičky a dědečky. Většinu roku se zaměřujeme na maminky a jejich děti. Ale není to jediná skupina, na kterou bychom myslely. S láskou vzpomínáme na naše babičky a dědečky a s radostí uděláme radost ostatním. Tuto milou aktivitu zastřešuje Nadační Fond ÚSMĚV SENIORŮM. My jsme poslaly 60ks našich bestsellerů a opravdu doufáme, že udělají obdarovaným radost. 

 

Nejsilnějším lékem na stáří, je láska... 
John Stuart Mill

Dle statistik je v České republice nyní více jak 2 000 000 seniorů, tedy okolo 20% obyvatel. To je opravdu velké číslo. Bohužel ne každý senior má to štěstí, že může být plně aktivní, nebo dokonce, že má funkční a dostatečně velkou rodinu, která se o něj dokáže postarat.  

Mnoho seniorů je tak umístěno v různých typech domovů s pečovatelskou službou, kde je nejčastěji trápí pocit samoty, i přes veškerou snahu personálu. A proto je tu NF Úsměv seniorům, jejíž hlavní snahou je co nejvíce dní s úsměvem pro naše babičky, a dědečky...

 

Dárek k nákupu produktů od značky NUORI

NUORI_Dot Tote_3_static

Máme nesmírnou radost, že jsme dostaly už několik pochval na kosmetiku NUORI! My věděly, že děláme dobře, když jsme ji nakonec začlenily do našeho portfolia. Nejdřív jsme se vstupu do nového segmentu, péče o pleť, velmi bály. Ale společnost NUORI nám to velmi usnadňuje. Krom toho, že naše pleť je konečně výrazně jasnější a spokojenější, tak nám pomáhají pochopit jak přípravky fungují, jak je správně poskládat do denní rutiny a také nám pro vás připravili dárek k nákupu. A tím je nádherná a velká plátěná taška! 

 

Tašku dostanete k nákupu jakéhokoliv produktu od této značky! 

 

Krásný den!

 

NUORI_Dot Tote_1_story