Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

BALA Závaží na kotníky a zápěstí Sea

SPOUSTA PRÁCE, SPOUSTA ZÁBAVY

Bala závaží na kotníky / zápěstí dodají vašemu tréninku stálou, ale pohodlnou zátěž. Jsou velmi všestranné a lze je nosit na zápěstí nebo kotnících při sportovních, rekreačních i domácích aktivitách. Svět se právě stal vaší tělocvičnou!

Použijete je jako doplněk k józe, aerobiku, boxu, pilates, barre, chůzi, domácímu cvičení, core tréninku a rehabilitaci.

Vyrobeno z nejkvalitnějších fitness materiálů - ocel obalená dětsky jemným silikonem. Sportovní elastický pásek a ultrapevný suchý zip umožňují přizpůsobení každé postavě.

Obsahuje sadu 2x 450g Bala Závaží a šikovné, barevně sladěné pouzdro.

Dostupnost Skladem
1 500 Kč
BALA Závaží na kotníky a zápěstí Sea
BALA Závaží na kotníky a zápěstí Sea 5
Novinka
letni vyprodej

Stylové, pohodlné a neuvěřitelně všestranné náramky Bala. Neboli ZÁVAŽÍ na kotníky / zápěstí.

Lze je nosit na zápěstí nebo kotnících při tréninku i rekreačních aktivitách. Takže skládejte prádlo a přitom posilujte bicepsy, jděte na procházku a přitom si o něco víc procvičte své tělo - svět se právě stal vaší tělocvičnou. Každý pohyb má smysl! Nasaďte si je a cvičte. Zvyšte intenzitu svého tréninku, pochůzek, rehabilitace, jógy, shuffleboardu, core tréninku, pilates, tance, aerobiku, domácího cvičení a dalších aktivit.

Cvičte, i když zrovna cíleně necvičíte! Závaží Bala jsou vyrobeny z nejkvalitnějších fitness materiálů - recyklované nerezové oceli obalené dětsky jemným silikonem. Sportovní elastický pásek a ultrapevný suchý zip umožňují přizpůsobení každé postavě.

BALA návod na cvičení

Jak nasadit závaží BALA

Jednoduše si závaží přiložte k tělu, obtočte gumičku kolem zápěstí / kotníku a pevně zajistěte suchým zipem. V případě pochybností musí logo Bala směřovat ven. Časem se nasazování náramků stane druhou přirozeností.

Nechte se inspirovat pár cviky

Kategorie: Zdraví a wellness
Složení: Silikon 60%, kov 30%, elastický pásek + suchý zip 10%

Jak nasadit závaží na kotníky

Jak nasadit závaží na zápěstí

Posilování hýždí

Posilování rukou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Bala věříme, že krásné a funkční fitness vybavení změní způsob, jakým se pohybujete. Protože chápeme, že váš život zahrnuje cvičení, ale není výhradně definován jím. Sport je hra! A my chceme, aby vás tahle hra bavila.

Balla intro

Bala jsme založili "na ubrousku" v roce 2018, kdy jsme nakreslili naše první nápady na to, co se nakonec stalo Bala Bangles.Stejně jako vy jsme se unavili z ultra-seriózního a exkluzivního průmyslu fitness, který tvoří řada značek, které vypadají stejně a hrají podle stejného scénáře; průmyslu, který je definován nereálnými očekáváními a zklamáním.

Dva roky jsme každou objednávku odesílali ručně. Na stěnu naší garáže jsme tehdy napsali tato slova:

Dobré věci se dějí těm,Dobré věci se dějí těm, kdo se potí.

kdo se potí.

V Bala věříme, že forma a funkce by měly spolu existovat. Že móda a fitness jdou ruku v ruce. Že samotný design může inspirovat pohyb.

Jsme tu, abychom vás zbavili práce s cvičením. Abychom všem umožnili se pohybovat prostřednictvím kreativity a sebevyjádření.

Naše nabídka produktů zahrnuje známé doplňky v nových barevných kombinacích a dosud nevídané vybavení, které se vymyká běžným stereotypům fitness.

Hra je tady, aby zůstala.

Natalie + Max
Manželka + manžel
Zakladatelé, Bala

zakladatelé BALA

NAŠE ZÁSADY: 

1. HRAVOST!

Kdysi dávno byla hra to jediné, co jsme znali. Ale - náhle, bez varování - se pohyb změnil. Proč tak vážně? Bala je pohybová společnost, která je tu proto, aby znovu oživila fitness. Abyste se při něm cítili jako při hře.

BALA CVIČENÍ S KRUHEM2. DESIGN

Výrobky Bala jsou designově jednoduché. Koneckonců, kdo říká, že fitness produkty musí být složitě propojené a poskládané, aby byly účinné? Nechte je v obývacím pokoji a používejte je díky tomu častěji.

BALA POSILOVÁNÍ3. INKLUZE

Patříte mezi příznivce cvičení? Tak to je paráda. Bala není vyhrazena jen pro ultravysoké, ultramladé, ultranamakané nebo ultra-cokoliv. Bala je pro vás, ať už jste kdokoli.

CVIČENÍ S BALA

4.BEZ HRANIC

Osvoboďte se od hranic posilovny. Fitness výrobky by neměly být opatřeny zástrčkou. Cvičte kdykoli, kdekoli a jakkoli se vám zlíbí.

BALA PROTAHOVÁNÍ