Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

CoreYoga Cvičební karty Diastáza

Unikátní Karty s metodikou CoreYoga® for woman, která vám pomůže efektivně řešit rozestup břišních svalů a časté problémy středu těla. Cvičte zdravě, zábavnou formou a s brzkými výsledky! 

Dostupnost Skladem
549 Kč
CoreYoga Cvičební karty Diastáza

Unikátní Karty s metodikou CoreYoga® for woman, která vám pomůže efektivně řešit rozestup břišních svalů a časté problémy středu těla. Cvičte zdravě, zábavnou formou a s brzkými výsledky! Sada obsahuje 50 cvičebních karet na 50 dnů cvičení. Odborně vybrané týdenní cvičební sestavy, aby vaše bříško bylo opět ploché, celý střed těla ožil a svaly fungovaly v synergii. 

S čím vám karty pomohou:

  • Odstranění či zúžení diastázy
  • Zploštění břicha
  • Zpevnění středu těla
  • Redukce povislé kůže, strií
  • Zlepšení citlivosti
  • Odstranění či zmírnění inkontinence
  • Odstranění bolesti zad
  • Odstranění bolesti kloubů
  • Zlepšení držení těla
  • Rychlé spalování tuků
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 6.3.2024
Diastázu jsem měla už po prvním porodu a po druhém se ještě zhoršila. Po 6 ti týdnech cvičení se mi bříško zlepšilo a je téměř ploché. Nikdy jsem u žádného cvičení nevydržela déle, než 2 týdny. Tohle mě dost baví, hlavně proto, že změna je vidět celkem rychle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CoreYoga

Anna Nováková - zakladatelka programu COREYOGA 

Jsem certifikovaná lektorka zdravého pohybu, jógy, spirální dynamiky se zaměřením na ženy před otěhotněním, těhotné a rodičky. Jako žena, několikrát těhotná a s mnohými tělesnými výzvami věřím, že se dokážu vcítit do vašeho aktuálního rozpoložení. Každé tělo vypráví osobní příběh své minulosti a já se pokusím vám nastínit možnosti pro jeho přepsání, přejete-li si tělo esteticky krásné, funkční a zdravé. Motivace ke změně životního stylu je zásadní, společně to zvládneme!

Na stránkách www.coreyoga.cz naleznete kompletního průvodce pro ženy po porodu. Unikátní metodika CoreYoga® pomáhá ženám skrze knihu, cvičební karty, online program a veřejné přenášky o střed těla pečovat, bříško efektivně oploštit a zamezit přidruženým potížím.

 O metodice CoreYoga®

Metodika CoreYoga® poskytuje ucelený koncept pro nalezení rovnováhy tělesné (svalově-fasciální) i mentální (psychosomatické), podporující zdravé držení těla a dech, aktivující hluboké svalové struktury.

Prolínají se v něm prvky jógy, pilates, spirální dynamiky, DNS principů a rehabilitačního cvičení z tuzemska i zahraničí. Pomáhá všem, kteří se snaží nalézt příčinu svého problému (ať už vizuální nespokojenosti, tělesného omezení či bolesti).

A protože funkční pohyb je celodenní záležitost, nikoli otázka jednorázového cvičení, naučí vás používat tělo zejména při běžných denních činnostech. Věřím, že metodika CoreYoga® bude dál a dál přinášet radost a zdraví ženám plánujícím miminko, těhotným a maminkám.