Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

CoreYoga Kniha Diastáza

Máte stále vystouplé bříško, i když jste již na své před-těhotenské váze? Bolí vás záda nebo tušíte, že vaše pánevní dno není úplně v kondici? Trápí vás nafouklé, tvrdé nebo bolestivé břicho, kýla či převis? Jste nevýkonná ve svém oblíbeném sportu a vnímáte střed těla jako odpojenou část? Možná za to může diastáza – palčivé téma nejen pro čerstvé rodičky.

Dostupnost Skladem
399 Kč
CoreYoga Kniha Diastáza

Máte stále vystouplé bříško, i když jste již na své před-těhotenské váze? Bolí vás záda nebo tušíte, že vaše pánevní dno není úplně v kondici? Trápí vás nafouklé, tvrdé nebo bolestivé břicho, kýla či převis? Jste nevýkonná ve svém oblíbeném sportu a vnímáte střed těla jako odpojenou část? Možná za to může diastáza – palčivé téma nejen pro čerstvé rodičky. Unikátní metodika CoreYoga® for woman přináší zcela komplexní publikaci na českém trhu, která vás naučí pracovat s tělem i myslí, aby se diastáza začala stahovat a nikdy se již nerozšířila.

Co vás v knize Diastáza čeká?

  • Nejnovější vědecké výzkumy a poznatky ze světa fyzioterapie, sportu a psychologie.
  • Hledání příčiny problému – efektivní řešení následků.
  • Spousta AHA! momentů, tipů, triků a vychytávek.
  • Zábavná forma čtení, podrobné ilustrace.
  • Deník na 6 týdnů – uzpůsobeno i pro vytížené maminky s dětmi.
  • Místa pro vpisky hodnocení, vjemů a pocitů.
  • Inspirace osobními příběhy, týdenní úkoly a zamyšlení.
  • A hlavně PRAKTICKÉ UKÁZKY! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CoreYoga

Anna Nováková - zakladatelka programu COREYOGA 

Jsem certifikovaná lektorka zdravého pohybu, jógy, spirální dynamiky se zaměřením na ženy před otěhotněním, těhotné a rodičky. Jako žena, několikrát těhotná a s mnohými tělesnými výzvami věřím, že se dokážu vcítit do vašeho aktuálního rozpoložení. Každé tělo vypráví osobní příběh své minulosti a já se pokusím vám nastínit možnosti pro jeho přepsání, přejete-li si tělo esteticky krásné, funkční a zdravé. Motivace ke změně životního stylu je zásadní, společně to zvládneme!

Na stránkách www.coreyoga.cz naleznete kompletního průvodce pro ženy po porodu. Unikátní metodika CoreYoga® pomáhá ženám skrze knihu, cvičební karty, online program a veřejné přenášky o střed těla pečovat, bříško efektivně oploštit a zamezit přidruženým potížím.

 O metodice CoreYoga®

Metodika CoreYoga® poskytuje ucelený koncept pro nalezení rovnováhy tělesné (svalově-fasciální) i mentální (psychosomatické), podporující zdravé držení těla a dech, aktivující hluboké svalové struktury.

Prolínají se v něm prvky jógy, pilates, spirální dynamiky, DNS principů a rehabilitačního cvičení z tuzemska i zahraničí. Pomáhá všem, kteří se snaží nalézt příčinu svého problému (ať už vizuální nespokojenosti, tělesného omezení či bolesti).

A protože funkční pohyb je celodenní záležitost, nikoli otázka jednorázového cvičení, naučí vás používat tělo zejména při běžných denních činnostech. Věřím, že metodika CoreYoga® bude dál a dál přinášet radost a zdraví ženám plánujícím miminko, těhotným a maminkám.