Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Naydaya Průvodce Perimenopauzou a Menopauzou ke stažení ZDARMA

Slovo menopauza často vyvolává ve společnosti zmatky a dezinformace, léta se o menopauze zdráháme mluvit, to znamená, že většina z nás neví, co čekat. Je na čase, abychom se vyzbrojili některými fakty.

Vytvořili jsme tohoto úžasného průvodce s řadou britských zdravotníků a specialistů na menopauzu, protože i když se s menopauzou potýká polovina populace, ženy jsou často ponechány samy sobě a musí si samy dát dohromady fakta. Je čas to změnit. Chceme pomoci všem ženám prospívat v této fázi života. 

 

Dostupnost Skladem
0 Kč
Naydaya Průvodce Perimenopauzou a Menopauzou ke stažení ZDARMA
Naydaya PrůvodceNaydaya Průvodce Perimenopauzou a Menopauzou
Novinka

Co v průvodci perimenopauzou a menopauzou například najdete?

  • Co je menopauza
  • Jaké jsou příznaky perimenopauzy a menopauzy
  • Co je ranná menopauza
  • Léčba
  • Menopauza v práci
  • Změny životního stylu v menopauze a mnoho dalšího

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NAYDAYA, dříve NESSA, po bájné irské válečnici, je evolucí značky Nessa. Inspirována slovy "Neas", což v irštině znamená Nessa, a "Daya", což znamená bohyně, soucit a síla.
 
Od měsíčních hormonálních cyklů, po těhotenství, porod, poporodní zotavení, mateřství a menopauzu - naše těla jsou pozoruhodná a neustále se vyvíjejí. Poté, co jsem měla děti, mě nikdo opravdu nepřipravil na změny, které mé tělo zažije. Těch prvních pár týdnů po narození dítěte bylo moje tělo troska, a i po letech stále bojuji.
 
Stále více jsem byla frustrovaná nedostatkem funkčních a účinných produktů pro řešení mého neustále se měnícího těla a mého zotavení.
 
Výrobky určené pro období těhotenství a mateřství vypadaly, že jsou prolezlé chemickými látkami a přísadami, přestože byly prodávány jako „přírodní“ - usoudila jsem, že si moje tělo zaslouží lépe. Proto jsem založila svou značku NESSA, nyní NAYDAYA.
 
NAYDAYA umožňuje ženám převzít kontrolu nad jejich vlastním zotavením.
 
Nabídnout čisté, organické a efektivní alternativy péče o pleť, které jsou stejně bezpečné pro vaše novorozence tak pro vás.
 
Od jedné matky k druhé,

Zakladatelka NAYDAYA, matka 3 dětí