Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Splněné dětské prání

Webová stránka značky: Splněné dětské prání

zakladni logo_JPG_pouze logo

Seznamte se s rodinnou organizací Splněné dětské přání:

Již od roku 2012 plní handicapovaným dětem jejich přání, ať jsou jakkoli neuvěřitelná. Setkat se s egyptskou královnou Kleopatrou, nazpívat píseň se svou oblíbenou umělkyní, stát se muzikálovou zpěvačkou nebo cvičitelkou lachtana … nejen tyto sny se díky organizací Splněné dětské přání staly skutečností. 

Zavzpomínejte na chvíli na své dětství. O čem jste tenkrát snili? Chtěli jste se stát doktorem, popelářem, princeznou či hasičem? Některým se to splní díky rodičům, jiní své touhy uskuteční v dospělosti. Handicapované děti si však takové sny běžně splnit nemohou, péče o ně je finančně velmi náročná a prognózy léčby často nejisté. Jsou to ale právě pozitivní zážitky a jedinečné chvíle, na které rádi vzpomínáme, pomáhají nám překonat zlé situace a posunout se vpřed. A přesně o to se organizace Splněné dětské přání snaží. Plní handicapovaným dětem jejich sny, aby je pomocí emotivních zážitků vedli k dalšímu rozvoji, sebepoznání, a ukazuje jim, jaký je jejich osobní potenciál.

Chcete se dozvědět více? Seznamte se s životními příběhy rodin, které žijí ve vašem okolí. Poznejte svět handicapovaných, nabídne vám spoustu nečekaných odhalení. Navštivte prosím portál www.splnene-prani.cz nebo sociální síť www.facebook.com/splnene-prani – staňte se součástí naší komunity a pomáhejte společně s námi.

 

Žádné produkty značky Splněné dětské prání nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení