Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Splněné dětské přání

Webová stránka značky: Splněné dětské přání

zakladni logo_JPG_pouze logo

Seznamte se s rodinnou organizací Splněné dětské přání:

Již od roku 2012 plní handicapovaným dětem jejich přání, ať jsou jakkoli neuvěřitelná. Setkat se s egyptskou královnou Kleopatrou, nazpívat píseň se svou oblíbenou umělkyní, stát se muzikálovou zpěvačkou nebo cvičitelkou lachtana … nejen tyto sny se díky organizací Splněné dětské přání staly skutečností. 

Zavzpomínejte na chvíli na své dětství. O čem jste tenkrát snili? Chtěli jste se stát doktorem, popelářem, princeznou či hasičem? Některým se to splní díky rodičům, jiní své touhy uskuteční v dospělosti. Handicapované děti si však takové sny běžně splnit nemohou, péče o ně je finančně velmi náročná a prognózy léčby často nejisté. Jsou to ale právě pozitivní zážitky a jedinečné chvíle, na které rádi vzpomínáme, pomáhají nám překonat zlé situace a posunout se vpřed. A přesně o to se organizace Splněné dětské přání snaží. Plní handicapovaným dětem jejich sny, aby je pomocí emotivních zážitků vedli k dalšímu rozvoji, sebepoznání, a ukazuje jim, jaký je jejich osobní potenciál.

Chcete se dozvědět více? Seznamte se s životními příběhy rodin, které žijí ve vašem okolí. Poznejte svět handicapovaných, nabídne vám spoustu nečekaných odhalení. Navštivte prosím portál www.splnene-prani.cz nebo sociální síť www.facebook.com/splnene-prani – staňte se součástí naší komunity a pomáhejte společně s námi.

 

Žádné produkty značky Splněné dětské přání nebyly nalezeny...