Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Bloom and Blossom 2.0 je tady

 
 
 

Možná jste si na našem e-shopu všimli malých změn. Design kosmetiky Bloom and Blossom byl od začátku výjimečný. Čistý, minimalistický, uhlazený. Tak trochu jako život "singles". Ale značka, stejně jako její zakladatelky, prošla velkými změnami. A proto je tady Bloom and Blossom 2.0.

Co o novém vzhledu říkají zakladatelky Bloom and Blossom Christina a Julie:

"Věřte tomu nebo ne, před 10 lety bylo docela obtížné najít čisté a přírodní produkty péče o pleť - produkty, které skutečně odráželi naše potřeby. Takže jsme se rozhodli vytvořit si vlastní.

O 10 let později, s 5 dětmi mezi námi, jsou naše životy (jako ten váš) rušné a krásně bláznivé. S tím vyrostla i naše značka. Stále děláme krásné přírodní produkty a stále je vyrábíme pro skutečné lidi s použitím skutečných ingrediencí, ale přírodní nemusí znamenat sluneční svit a květinky. Nový vzhled Bloom and Blossom je o přijetí chaosu rodinného života, protože, co je přirozenějšího?!

Dokonce i nové logo. Slovo Blossom se objevuje záměrně vzhůru nohama, aby symbolizovalo, jak děti obracejí váš svět vzhůru nohama. A jsme tu, abychom to oslavili."

 

Logo Bloom and Blossom

Dva světy se srazily ... je to n-á-d-h-e-r-ná věc.

VELKÝ a malý. Drobný a vysoký.

Generace, které se scházejí a obracejí váš život vzhůru nohama, vysílají jiskry nádherné barvy létající sem, tam a všude. 

To je reálné. Je přirozené, že je to tak trochu bláznivé. Ale to je rodina. A nic bychom nezměnili.

 

PODÍVAT SE NA NOVÉ PRODUKTY

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení