Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 1 500 Kč do Zásilkovny, nad 2 500 Kč ČP či kurýrní službou, na Slovensko od 3 000 Kč.

Vyhrajte roční zásobu kosmetiky v hodnotě 5000 Kč

Užijte si veselé večerní rituály s Tuze hladovou housenkou a navíc si zahrajte o roční zásobu kosmetiky Bloom and Blossom Tuze hladová housenka v hodnotě 5 000 Kč!

V období od 15.4. - 31.12.2021 ke každému nákupu produktu z řady Bloom and Blossom Tuze hladová housenka získáte pohlednici s motivy z Tuze hladové housenky. Dokreslete ji s vašimi nejmenšími dle vaší fantazie a zúčastněte se soutěže o roční zásobu kosmetiky v hodnotě 5 000 Kč. Stačí nalepit známku nebo poslat emailem na info@madeformoms.cz.
 
Každý měsíc vylosujeme 3 výherce, kdy každý získá Bloom and Blossom Tuze hladová housenka TRIO.
Na konci roku pak vylosujeme 1 výherce, který získá balíček produktů z řady Tuze hladová housenka na celý následující rok ZDARMA!
 
Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

 

Provozovatel webu DuoM s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace