Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Dlouhodobá spolupráce s nutriční terapeutkou Terezou Havlínovou

Máme obrovskou radost, že vám můžeme konečně říct o nové spolupráci, která nás opravdu moc těší! Vy víte, že pro vás neustále hledáme nová zajímavá témata na Blog, kterými se snažíme vaše dny a životy zpříjemnit. Ať už jsou to tipy na léto s dětmi, masírování jizvy po císaři, spánek dětí nebo také e-Books, které se zaměřují na duševní pohodu a zdraví nás žen - maminek.
 
Vždy se snažíme spojit s někým, kdo má o daném tématu přehled a umí nám odborně odpovědět na milion našich otázek. A nyní máme před námi dlouhodobou spolupráci na téma… jídelníček a správná životospráva!
 
Víte, tohle téma nás provází už od prvního těhotenství. Co jíst, co nejíst, kdy, jak a proč. Pak při kojení, v šestinedělí, jaké a kdy zavést dítěti příkrmy. Je to vlastně téma, kolem kterého už roky kroužíme. A teprve až nyní přišla ta správná chvíle!
 
Před pár týdny jsme se s Terezou Havlínovou, nutriční terapeutkou a expertkou na výživu, domluvily na dlouhodobé vzájemné spolupráci. Terka nám dodá své znalosti v oblasti výživy a my ji a miminko budeme na oplátku hýčkat:-) Tereza řadu let pracovala ve výživové poradně a věnovala veškerý svůj čas klientům, jejich jídelníčkům a změnám životního stylu. Na tuto profesní dráhu ji připravilo studium na Lékařské fakultě v oboru Nutriční terapeut.
 
Tereza Havlinova
 
S Terkou jsme se dohodly na tom, že nás prakticky bude provázet svým těhotenstvím, pak šestinedělím a poté i růstem miminka a na každé z těchto období připravíme článek o tom, co je vhodné zařadit do jídelníčku a k tomu si připraví i pár výborných receptů.
 
Za nás je to obrovská radost! Její vlastní zážitky budou tou nejlepší zkušeností jak o daném tématu psát! Chystáme pro vás i řadu jiných aktivit, na kterých jsme se s Terkou domluvily a už teď se těšíme na vaše ohlasy!
 
Mějte se překrásně, 
 
Markéta a Monika

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení