Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní čistící sprej na koupelny

100% přírodní, netoxický čistící prostředek do koupelny snadno odstraňuje bakterie, nečistoty a usazený vodní kámen bez použití drsných chemikálií, které mohou být škodlivé pro vaši pokožku a plíce a příšerně zapáchají. Místo toho naše jedinečná směs TINCTURE úžasně voní a úklid se tak stává spíše potěšením než povinností.

Vhodný na všechny povrchy v koupelně včetně umyvadel, toalet, van a sprchových koutů. Zabíjí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry.

Obsah balení 475 ml.

Dostupnost Skladem
229 Kč
Tincture Přírodní čistící sprej na koupelny
letni vyprodej

100% přírodní, netoxický TINCTURE do koupelny odstraňuje nečistoty a usazeniny vodního kamene pouhými několika střiky a nezanechává na povrchu koupelny toxický koktejl, takže je naprosto bezpečný pro celou rodinu.
Naše jedinečné složení obsahuje osvěžující citronový a pomerančový olej, kmín, galbanum a aromatické cedrové dřevo, díky nimž je koupelna bez poskvrnky a krásně provoněná.

Použití:

Odemkněte a nastříkejte na jakýkoli povrch v koupelně. Čistým hadříkem setřete veškerou špínu a vodní kámen. Používejte tak často, jak je potřeba, abyste udrželi vodní kámen na uzdě!

Doplňte tento výrobek koncentrovanou náplní a snižte množství plastů ve své domácnosti. Krásné antibakteriální bílé láhve obsahují technologii stříbra, díky níž je láhev navždy zbavena bakterií uvnitř i zvenčí, a proto ji lze donekonečna doplňovat.

 • 100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (cukr), konzervant (na rostlinné bázi) Směs 100% přírodních olejů TINCTURE (benzyl benzoát, citral, citronellal, eugenol, limonen, linalool).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.