Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní prostředek na mytí nádobí

100% přírodní mycí prostředek TINCTURE je vyroben tak, aby byl šetrný k rukám, ale odolný vůči špíně, mastnotě a bakteriím. Stačí pár kapek našeho přípravku, aby nádobí bylo dokonale čisté a vaše ruce jemné a všechny prstýnky se leskly!

Dermatologicky schváleno.

Zabíjí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry.

Obsah balení 475 ml.

Dostupnost Skladem
199 Kč
Tincture Přírodní prostředek na mytí nádobí
Photo3 117cd789 732d 4e38 9669 65bc205f36f2 700x
Novinka Tip

100% přírodní mycí prostředek TINCTURE byl dermatologicky testován, aby byl šetrný k pokožce. Pečlivě vyvinutá směs neobsahuje drsné chemikálie, ale výtažky z rostlin a oleje, jako je tymián, eukalyptus, skořice a extrakt z organického heřmánku, a vytváří tak nádherně voňavé složení, které povzbuzuje a dodává energii - a zároveň úžasně čistí nádobí. Náš prostředek na mytí nádobí je bezpečný pro celou rodinu včetně dětského vybavení a je tak šetrný k rukám, že nemusíte nosit rukavice.


Náš prostředek na mytí nádobí obsahuje silné přírodní čisticí vlastnosti, takže vám stačí pár kapek - stačí málo a je to na dlouho!

Použití:

Přidejte několik kapek do teplé vody.

 •  100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (přírodní cukry), 5 % amfoterní povrchově aktivní látky (kukuřice cukrová, kokos), konzervační látka (na rostlinné bázi). Směs TINCTURE 100% přírodních olejů benzylbenzoát, citral, citronellal, eugenol, limonen, linalool. Může vyvolat alergickou reakci u složek citlivé pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.