Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Tincture Přírodní prostředek na mytí nádobí

100% přírodní mycí prostředek TINCTURE je vyroben tak, aby byl šetrný k rukám, ale odolný vůči špíně, mastnotě a bakteriím. Stačí pár kapek našeho přípravku, aby nádobí bylo dokonale čisté a vaše ruce jemné a všechny prstýnky se leskly!

Dermatologicky schváleno.

Zabíjí 99,99 % všech bakterií a virů včetně obalených virů, jako jsou koronaviry.

Obsah balení 475 ml.

Dostupnost Skladem
249 Kč
Tincture Přírodní prostředek na mytí nádobí
Tincture Přírodní prostředek na mytí nádobí_1
Tip

100% přírodní mycí prostředek TINCTURE byl dermatologicky testován, aby byl šetrný k pokožce. Pečlivě vyvinutá směs neobsahuje drsné chemikálie, ale výtažky z rostlin a oleje, jako je tymián, eukalyptus, skořice a extrakt z organického heřmánku, a vytváří tak nádherně voňavé složení, které povzbuzuje a dodává energii - a zároveň úžasně čistí nádobí. Náš prostředek na mytí nádobí je bezpečný pro celou rodinu včetně dětského vybavení a je tak šetrný k rukám, že nemusíte nosit rukavice.

Náš prostředek na mytí nádobí obsahuje silné přírodní čisticí vlastnosti, takže vám stačí pár kapek - stačí málo a je to na dlouho!

Použití:

Přidejte několik kapek do teplé vody.

 • 100% přírodní, na bázi organických rostlinných extraktů, čistých esenciálních olejů a rostlinných aktivních látek.

 • Netoxické

 • Antibakteriální a antivirové

 • Čistý vzduch

 • Bezpečné pro oceán

 • Biologický a biologicky odbouratelný

 • Bez krutosti a veganské

 • Dermatologicky testováno

 • Bezpečné pro děti a domácí zvířata

 • Neobsahuje: žádné toxické chemikálie, včetně petrochemikálií, fosfátů, sulfátů, parabenů, glykoléterů, syntetických vůní a barviv.

 • Složení s nízkým obsahem terpenů a limonenu

 • Recyklovatelný obal

 • Vyrobeno v Anglii

Aqua (voda), 5 % neiontové povrchově aktivní látky (přírodní cukry), 5 % amfoterní povrchově aktivní látky (kukuřice cukrová, kokos), konzervační látka (na rostlinné bázi). Směs TINCTURE 100% přírodních olejů benzylbenzoát, citral, citronellal, eugenol, limonen, linalool. Může vyvolat alergickou reakci u složek citlivé pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oceňované čisticí a úklidové prostředky jsou 100% přírodní, netoxické, antivirové, antibakteriální, z udržitelných zdrojů, biologicky odbouratelné a bez škodlivých toxických chemikálií.

Úžasně voní a fungují stejně dobře, ne-li lépe, než alternativy na chemické bázi, které znečišťují ovzduší ve vašich domovech a mohou být škodlivé pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých.

Snímek obrazovky 2022-09-02 v 23.15.36

Společnost TINCTURE vznikla z čisté vášně.

Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.

Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!

Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.

V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.

Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 15.16.53

Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.

Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému odbourávání mastnoty a špíny.

Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.