Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

AKROS Objevujte krásy všech kontinentů světa - didaktická hra

Cestujte po kontinentech a poznávejte. Jednoduchá asociační hra pro cestování po kontinentech a seznámení se s jejich geografickou polohou a objevování velké rozmanitosti krajin, tradic a kultur, které existují v dnešním světě pomocí skutečných obrázků. Každý kontinent má jiný barevný rámeček, který vám umožní snadno jej přiřadit k jeho kartám.

Dostupnost Skladem
647 Kč
AKROS Objevujte krásy všech kontinentů světa - didaktická hra
AKROS Objevujte krásy všech kontinentů světa didaktická hra 1
Novinka

Hoďte kostkou a začněte hrát! Pochopení světa je prvním krokem k tomu, abychom se ho naučili respektovat!

 co se naučím?Co se naučíme?
  • Pozornost a koncentrace
  • Respekt, rovnost, solidarita a začlenění
  • Hodnotové vzdělání
  • Slovní zásoba a verbální plynulost

Hra obsahuje:

  • 42 kartonových karet vysoké kvality  
  • 1 Maxi-kostka vyrobená z recyklovaného plastu (okraj 3,5 cm)

Pro děti 3 - 8let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma se skvělým lidským a profesionálním týmem. Již 30 let navrhujeme a vyrábíme vzdělávací pomůcky s vysokou vzdělávací hodnotou.

Jsme přítomni ve více než 50 zemích prostřednictvím katalogů předních distributorů školních pomůcek ve vzdělávacím sektoru, kterým bychom rádi poděkovali za jejich důvěru v naše výrobky po celá ta léta.

Naše nápady se rodí na základě setkání, která pravidelně pořádáme s pedagogickými pracovníky a odborníky: psychology, pedagogy, logopedy a experty na vzdělávání. Na těchto pilířích naše nápady rostou a zrají. Na konci tohoto procesu se nám daří vytvářet hry a materiály, které poskytují řešení a pomáhají integrálnímu rozvoji lidí.

Naše hry jsou určeny k uspokojení široké škály potřeb. Od pomoci našim dětem získat určitý stupeň samostatnosti a komunikace až po přispění k rozvoji kreativních, zodpovědných, zvídavých a kritických lidí. Naším cílem je dát vám k dispozici nástroje, které vám tento úkol usnadní. Naším největším snem je toho dosáhnout!