Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dětská knihovna FILO

Nová knihovna FILO je lehká a divoce elegantní. Stejně jako zbytek sortimentu, i tento nový výtvor Charlie Crane kombinuje estetiku s praktičností a najde si své místo v každém koutě vašeho domova.

FILO je mnohem víc než jen obyčejná dětská knihovna, je to skutečný designový kousek, který si zaslouží své místo v srdci vašeho obytného prostoru.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
11 990 Kč
Charlie Crane Dětská knihovna FILO
Charlie Crane Knihovna FILO 7
Novinka

  • Rozměry sestavené knihovny: Š 120 x V 103 x H 30 cm
  • Složení: masivní buk a buková překližka
  • Jednoduchá montáž

UPOZORNĚNÍ!

  • Regál nepoužívejte, pokud není připevněn ke stěně pomocí dodaných držáků. V případě pádu by mohlo dojít k vážnému zranění.
  • Dodávané šrouby a hmoždinky pro upevnění držáků jsou vhodné pro pevné stěny. Pro všechny ostatní typy stěn (např. sádrokarton) použijte vhodné šrouby a hmoždinky. V případě pochybností vyhledejte odbornou radu.

Údržba:

Dřevěnou knihovnu vyčistěte vlhkou houbou a poté ji otřete čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte rozpouštědla, ředidla, alkoholy, brusné prostředky apod.

Obsah balení:

  • Dřevěné prvky
  • Návod k použití
  • Sáček na šrouby
  • Sáček šroubů pro montáž na stěnu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1