Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dětské křesílko SABA

Malá dětská židle ze surového bukového dřeva a 100% italské plsti, která se skvěle hodí do každého interiéru.

Její jedinečný minimalistický design se bude líbit malým i velkým. Opravdová malá královská židle... nebo královská!

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
5 190 Kč
Charlie Crane Dětské křesílko SABA

  • Rozměry : D 35 x Š 31 x V 45 cm
  • Složení: rám ze surového buku a sedák ze 100% vlněné plsti
  • Židle SABA je určena pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
  • Výška sedáku: 23 cm

Údržba:

Dřevěnou konstrukci očistěte čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte kapaliny, rozpouštědla, ředidla, alkohol, brusné prostředky apod. Vyjměte opěradlo a sedák a vyperte je v programu na studenou vlnu, nejlépe v sáčku.

Balení obsahuje:

  • 1 rám SABA z neošetřeného buku
  • 1 sedák a 1 opěradlo z béžové vlněné plsti
  • 1 sáček šroubů
  • 1 návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1